Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az csak városi legenda, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az csak városi legenda, hogy a férfiak netes ismerkedéskor intim képet küldenek magukról?

Figyelt kérdés
2021. okt. 20. 14:46
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2021. okt. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy!!!!!
2021. okt. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem legenda, hanem a valóság. Azt gondolják, így ők többek, mint mások, de közben kis lúzerek maradnak mindig. Ők valamiben mások, jobbak. Főleg a farkuk valami fenomenális, de közben sima átlagosak. Szóval, ez nem legenda, hanem egy rossz beidegződés a legtöbbnél.
2021. okt. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Férfi vagyok, én még nem tettem, de volt egy csávó akivel egy hobbi miatt ismertem meg és kezdtem el haverkodni vele. Na full heterónak állította be magát, aztán egyszer csak pár hónappal késöbb megkérdezte hogy nincs e kedvem farokképet cserélni. Mondtam neki, hogy nem, gondoltam megérti és haverkodhatunk tovább. Másnap sajnos meglepett egy nemkívánt képpel, na akkor jött a tiltás. Szóval nem felrltétlen csak legenda.
2021. okt. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Befolyásolja ezt az intimképküldési hajlamukat az iskolai végzettségük, vagy nem lehet ily módon szelektálni?
2021. okt. 20. 15:02
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
köszönés nélkül elküldik a farkukról a képet. Én is azonnal tiltom őket, azért na, legyen már benne egy kis tartás.
2021. okt. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet szelektálni. Nekem ez a tapasztalatom. 6-os voltam. Olyan felsővezető családapák is küldtek ilyen képet, sőt meséltek arról, hogy miket csinálnak, csak kamilláztam. Lehet még jobban "élik" az életet, mint egy átlagember.
2021. okt. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

6# Ilyen még létezik? O.o

Szerintem ez leginkább nőpukkasztás, nem tudom elhinni, hogy az ilyen jellegű ismerkedésnek van vevő célközönsége...


Mondjuk nem árul zsákbamacskát. Ennek visszafogottabb, de nem kevésbé ízléstelen változata amikor valaki a pénzével fotózkodik és azt küldi el (ilyen 5-10 ezresek, mert azért Deákot még ő sem látott)

2021. okt. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem lehet iskolai végzettség alapján osztályozni, bár aki egyből ilyen képet küld nem hiszem, hogy az ismerkedés eljutna odáig 😬 egy biztos sokan csinálják. Egyébként pedig attól, hogy valakinek pl diplomája van lehet még bunkó és hülye is.
2021. okt. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
6-os vagyok,hidd el nekem, van ilyen. És azt mondták, azért, mert ezt várják el a nők. Nem akartam hinni a szememnek, én majdnem elsüllyedtem szégyenemben. Lehet mert 39 vagyok és a fiatalabbak jobban rá vannak kattanva a dologra, azt nem tudom. De rajtam voltak meglepődve, hogy nem érdeklődtem a farkuk és az autójuk után.
2021. okt. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!