Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ismerkedtem valakivel aztán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedtem valakivel aztán ghostoltam, de nagyon megbántam , megpróbáljam felhívni vagy írni neki?

Figyelt kérdés
Sajnálom hogy így alakult.
2021. okt. 19. 15:24
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
37%
Ha normális, megérti, ha nem, nem kár érte.
2021. okt. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
90%

Írj neki őszintén, hogy nagyon sajnálod hogy ignoráltad, amit ezért és azért tettél.


Van rá esély, hogy sikerül megbeszélni.


Jelenlegi párom ghostingolt engem egy darabig (nem ismerkedtünk, még csak barátok voltunk) és tökre megörültem, amikor végre írt :)

2021. okt. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
100%
A másik fél megérdemli, hogy tisztán lásson, akár még így utólag is. Aztán majd eldönti, hogy ezek után akar-e tőled valamit.
2021. okt. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
65%
Családi esemény tényét megírhattad volna, részletek nélkül. Tanulj meg kommunikálni.
2021. okt. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
100%

Jó nagy hülye vagyok, de én hónapokig vártam valakire, hogy keressen. Hónapokat képes voltam várni, aztán mikor keresett már késő volt.

De 3 hét még nem nagy idő. Beszéljétek meg!

2021. okt. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:

Keresd fel, aztán ne sírjon a szád, ha elhajtanak vissza az anyaméhbe! Igazából azt is megérdemelnéd. Viszont ha pozitív választ kapsz, azt utána tudnod kell értékelni.


Az én életemből két hétre eltűnt a pasim. Most meg, miután túlléptünk egy nehéz időszakon, sokszor természetesnek veszi, hogy vagyok, akkor már tenni sem kell értem. Legalábbis van, amikor így érzem. Próbálok változtatni a stílusomon, csak ugye rózsaszín ködben nehéz. Nem kéne olvadoznom tőle, nem kéne látnia a gyengeségemet.

2021. okt. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:
Írtam neki aztán lesz ami lesz.
2021. okt. 19. 19:29
 18/29 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon drukkolok!!!
2021. okt. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező!

Láttad már ezt a kérdést?

Felnőtt párkapcsolatok, szerelem (ott az első hozzászólóval talán egymást keresitek)


Kérdés:


Lenne olyan nő most az életedben akivel el tudnád képzelni a közös jövőt?

2021. okt. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
100%

#17

Akkor sajnos nem az én eltűnt randipartnerem vagy, mert én nem kaptam semmit... 🙁😊

2021. okt. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!