Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Társkeresés szempontjából...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresés szempontjából melyik gázabb, ha túlsúlyos vagy ha nagyon vékony a lány?

Figyelt kérdés
2021. okt. 8. 19:49
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
0%
Nincs olyan hogy nagyon vékony.
2021. okt. 9. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
67%

Én 170 centihez vagyok 47-48 kg. Na, ez egyértelműen gáz. A te alkatod még nem!

Egyébként magam körül azt látom, hogy nagyon vékonynak lenni sokkal rosszabb. Semelyik túlsúlyos nő nem küzd társ- vagy partnertalálási gondokkal a környezetemben, nekem viszont lassan 7,5 éve még egy nyomorult szexkapcsolat sem jön össze. A férfiak nem szeretik a deszka, szívószál végtagokkal rendelkező nőket, akiken sehol nincs mit fogni. Akkor már inkább legyen túl sok a fognivaló, ne semmi...

2021. okt. 9. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

#12

Hát azért azt nézd meg, hogy a telt nőknek milyen pasijaik vannak…nem épp adoniszok.


Mondjuk én vékony nőként(157 cm 48 kg, kondizós) többször kapok beszólásokat a súlyomra, mint bókokat. Ritkábban hallom, hogy “hű de jól nézel ki”, mint azt, hogy “nem ártana híznod”. Szóval vagy csak szeretnek gonoszkodni az emberek, vagy tényleg nem tartják szépnek a vékonyságot.

2021. okt. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
13-as, nem gondoltál arra, hogy irigyek? Én adonisz férfiként (mint Dávid szobor de nagy farokkal) nőktől és férfiaktól vegyesen azt kapom, hogy túl sovány vagy miért nem hízol? Szerinted elhiggyem?
2021. okt. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Én 170 cm vagyok és 75 kg én jó súlyban vagyok. 21F
2021. okt. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Barátom, egyik sem gáz.
2022. ápr. 9. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!