Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire lehet vékony egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire lehet vékony egy lány párkeresés szempontjából?

Figyelt kérdés

160 centivel 45 kg kevés?

Nálatok mennyi a határ, amire még azt mondjátok, hogy oké?


2017. jan. 24. 19:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Pont centivel és mérleggel szoktam randira járni ... Ha ilyen problémáid vannak, akkor előbb azokat győzd le, utána fogj neki a párkeresésnek ...
2017. jan. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
55%

Pacsi! (egy 160 cm-es és 45 kg-os lány)

A párom szerint anorexiás vagyok (ez tépte, szagolja), szerintem tökéletes (én elégedett vagyok).

2017. jan. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 llorTllorT ***** válasza:
9%
160 az elmegy de minimum 50 kg. a 160 alatti az törpe az nem jó,akkor hibás.gyári hiba.
2017. jan. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Persze, aztán minden szelesebb napon keresni kelljen... :D
2017. jan. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én 164 centisen 47 kilósan ismertem meg a barátom, bár utólag bevallotta h kissé sovánkának látott, de ez azóta változott már... :D (egyébként akkoriban sokkal jobban bejöttem a pasiknak... Bár hozzá kell tenni, hogy nekem a mellem is nagy.)
2017. jan. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Barátnőm 165 cm és 48 kg.

Kicsit vékonynak tartom és ő is tényleg az, de arcra és testre is nagyon bejön. Lehet hülyeséget mondok, de innen ha még felszedne 5-10 kilót az sem zavarna, mert lenne honnan kiindulni. (Amúgy nagyon szép arcú, a segge kerek és formás, a mellei kicsik de feszesek)


Alsó határ meg a valóságban reálisan mint olyan, nincs. Milyen vékony lánnyal nem járnék? Olyannal aki kórházban fekszik anorexia miatt.


"Mennyire lehet vékony egy lány párkeresés szempontjából?"

Ez a kérdés értelmezhetetlen, mert ha nem kórházban fekszel anorexiás alultápláltság miatt, ahol az életedért küzdenek, akkor rengeteg férfi számára nem tudsz elég vékony lenni ahhoz, hogy ne kellj emiatt nekik.

2017. jan. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Híznál mellettem úgy is.

30/f

2017. jan. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ez pont tökéletes magasság és súly.
2017. jan. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Kicsit kevés, de emiatt nem utasítanék el senkit, a személyiség fontosabb.
2017. jan. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Egyrészt a személyiség nekem többet jelent.

Másodrészt 160/45 csak számok, élőben lehet nagyon vonzó és taszító is, ez így nekem nem derül ki.

Ebből következik az is, hogy "határ" mint olyan nekem nem számokkal fejezhető ki. Inkább amit #6 írt, aki nem extrém módon vékony (=anorexiás), az a férfiak 95%-ának még oké.

2017. jan. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!