Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire lehet vékony egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire lehet vékony egy lány párkeresés szempontjából?

Figyelt kérdés

160 centivel 45 kg kevés?

Nálatok mennyi a határ, amire még azt mondjátok, hogy oké?


2017. jan. 24. 19:10
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Kicsit kevés, de ha te jól érzed magad így, akkor nem hinném, hogy bármit is befolyásolna. Ha zavar, akkor kezdj el valamit edzeni, ami szórakoztat, erősít. A mozgással sok kiló fel tud jönni izomban, erősebb is leszel, és formás is maradsz (nem úgy, mintha belassítanád az anyagcserédet, és zsír rakódna rád).

De ismétlem, ha neked így jó, akkor ne feszülj rá.

2017. jan. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 opened paradise ***** válasza:

18 évesen randizgattam egy lánnyal,aki 165/40-45 volt. Állítólag...

Szerintem 40 se nagyon volt.

(Nem anorexia,alkat)

Nem zavart,nem ezt néztem.

Mondjuk megijedtem mikor először megfogtam a kezét és azt hittem egy gyereket kezdtem elrabolni tudtomon kívül.

2017. jan. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Sokan írtátok, hogy nem gond, de nem éppen a legideálisabb súly. :(

Sajnos nem tudok hízni akármennyit is eszek, ha mégis feljön valamennyi nagyon nehéz megtartanom...

2017. jan. 25. 15:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!