Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan befolyásol titeket, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan befolyásol titeket, ha kiderül, hogy akivel ismerkedtek, az rasszista?

Figyelt kérdés

2021. okt. 4. 17:50
1 2 3 4
 11/36 peca1000 ***** válasza:
73%

Ha olyan fotelrasszista mint én, akkor jó.


Ha az utcán üvölti azt hogy dögöljenek meg a C-k, vagy nekimenne random C-knak, az már zavarna.

2021. okt. 4. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
95%
#10 Én nem pontoztalak le, de a rasszizmus nem politikai nézet, hanem fajgyűlölet.
2021. okt. 5. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
15%
Nálam az igényesség fokmérője, hogy egy nő engedi -e, hogy belepiszkítson egy néger.
2021. okt. 5. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
93%
#13 Nem vagyok rasszista, de sosem jönnék össze négerrel. Nem azért, mert előítéletes vagyok, hanem mert nem vonzanak fizikailag. A zsidók bejönnek, bizonyos ázsiaiak is, de a szexuális vonzalom vagy annak hiánya nem egyenlő azzal, hogy rasszista vagy-e. Lehetsz elfogadó anélkül, hogy más rasszba tartozó férfivel akarnál dugni. Amit te leírtál, az rasszizmus. Feketével nem szexelni viszont nem az.
2021. okt. 5. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
11%
14-es, ez nem rasszizmus, csak félek a nemi betegségektől, ki tudja mit szedett össze az a nő a fekától. Egyébként Afrikában a legmagasabb a HIV fertőzöttek aránya. 13-as voltam.
2021. okt. 5. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy jelenleg az is "rasszista", aki szerint a migránsok többsége (nem az összes) csak az EU szociális hálón akar élősködni. Lassan már az is, aki nem akar pozitív diszkriminációt csak mindenkinek egyenlő bánásmódot. És az is, az válogatás nélkül gázkamrába küldene mindenkit, aki már kicsit is sötétebb bőrű...
2021. okt. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
79%
15 És az a fekete, aki Angliában vagy Francia országban vagy az USA-ban született? Sőt, mondok meredekebbet, aki itt született? Az miben másabb a bőrszínét leszámítva? Amúgy az óvszer sok mindentől megvéd....
2021. okt. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
5%
17-es, más kultúra…
2021. okt. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
43%
Mi köze a más kultúrának a betegségekhez? Mitől másabb Joe mint Abdul, ha a szomszéd házban születtek Londonban? Na látod, hogy rasszista vagy.
2021. okt. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
95%
Amúgy miért vannak lepontozva azok, akik azt mondták, hogy rasszistákkal nem? 😂 Ez egy vélemény. Én pontozzalak te titeket, mert nem ismerkedtek cigánnyal? Ja bocsi, a cigány nem tud ellene tenni, hogy cigánynak született, szóval hamarabb megéri egy barnabőrűnek esélyt adni, mivel ő nem tehet róla, mint egy rasszistának, aki viszont ezt felvette. Tehát azért értitek a különbséget. Nem is értem a lepontozásokat.
2021. okt. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!