Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan befolyásol titeket, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan befolyásol titeket, ha kiderül, hogy akivel ismerkedtek, az rasszista?

Figyelt kérdés

2021. okt. 4. 17:50
A kérdező szavazást indított:
Férfi vagyok, nagyon taszító lenne
Férfi vagyok, kicsit taszító lenne
Férfi vagyok, semleges lenne
Férfi vagyok, kicsit szimpatikus lenne
Férfi vagyok, nagyon szimpatikus lenne
Nő vagyok, nagyon taszító lenne
Nő vagyok, kicsit taszító lenne
Nő vagyok, semleges lenne
Nő vagyok, kicsit szimpatikus lenne
Nő vagyok, nagyon szimpatikus lenne
101 szavazat
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
38%
Ha a csaj nem gerjed a fekete bránerre, az már valamiféle igényességet sugároz.
2021. okt. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
43%
A szó modern értelmében én náci vagyok: nem térdelek a feketék előtt, nem hunyok szemet a cigánybűnözés felett, nem látok egyenes arányosságot egy műalkotás kifinomltsága és a benne ábrázolt homoszexualitás mennyisége között. Csak hasonlóval tudom elképzelni a jövőmet. Már ha van még, mielőtt a demokratikus baloldal megtiltaná az ilyen gondolatok hangoztatását.
2021. okt. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
94%

Én cigány vagyok, de nem vagyok barnabőrű és valahogy az arcom sem "cigányos". Exemet baráti társaság által ismertem meg, előtte enyhén rasszista volt, azután tudta meg, hogy cigány vagyok, miután már megkedvelt engem. Nagyon jól megvoltunk, összejöttünk, később bemutattuk egymást a szüleinknek, így változott a véleménye a cigányságról. Azért úgy gondolom az sem mindegy, hogy milyen mértékű ez a "rasszizmus".

Legjobb barátnőm férje kb. náci, de én még a legjobb barátnője pedig cigány, szóval vannak ilyen érdekes párosítások.

2021. okt. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
61%
Mix vagyok és egy picit rasszista is, mert egyszer kiraboltak, és azt elég rossz néven vettem. Szerencsére a férjem nem volt az, amikor megismerkedtünk, azóta már ő is az.😃
2021. okt. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
77%
Én teljes egészében elutasítom a rasszizmust, tehát befolyásol, nagyon is.
2021. okt. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
66%
Attól függ, hogy normál definíció szerint rasszista (tehát kirekesztő és fajgyűlölő) vagy a modern ballibsi inváziós píszí kultúra szerint az (vagyis aki akár orvosi, biológiai értelemben különbséget mer tenni, esetleg emberi pszichológiai alapfogalmakkal tisztában lévő emberként mereven eltérő kultúrák KÉNYSZERES összemixelésére azt meri mondani, hogy lassítsunk egy kicsit és gondoljuk át, illetve szót emel a pozitív rasszizmus ellen is - amikor szándékosan a vegyes párok 90%-a a médiában úgy szerepel, hogy a nő fehér a másik meg eltérő rasszú, főleg ha néger vagy arab) akkor sajnos én sem vagyok elég píszí, modern és haladó...
2021. okt. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 Sunshinedoll ***** válasza:
75%

Alapvetően rasszistákkal én nemhogy nem randizok, de nem is barátkozok. Ez alapvető emberi értékrend szerintem, és ha ez nem egyezik, akkor én nem akarok az illetővel egy társaságban lenni.


Most amúgy belemehetnék ennek a mélységébe, hogy hol van az a szint, ami nekem már kiveri a biztosítékot vagy még nem veri ki, de most nincs kedvem ehhez, így maradjunk annyiban, hogy befolyásol igen, nagyon is.

2021. okt. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
74%
Azonnali off, nekem az elfogadás és a nyitott hozzáállás olyan szinten a személyiségem része, hogy barátnak sem viselek el rasszista embert, nemhogy kapcsolatra.
2021. okt. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
27%
Csokifa...szt nem vennék a számba (45 f)
2021. okt. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
58%
Nekem nagyon szimpatikus lenne, mert én is rasszista vagyok. Most pedig alig várom, hogy töröljék a kommentemet a nagy, igazságos "szólásszabadságban", ahol bizony senkit nem szankcionálnak még a politikai nézetei miatt sem.
2021. okt. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!