Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen volt idáig számodra a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen volt idáig számodra a leggázabb személy, akivel ismerkedtél vagy esetleg kapcsolatban voltál? Nők és férfiak is írhatnak!

Figyelt kérdés

2021. szept. 29. 19:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy nárcisztikus pszichopata volt.
2021. szept. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Análisan fixált paranoid nárcisztikus passzív-agresszív kveruláns féreg
2021. szept. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
37%
Gázos személyekkel nem jártam.
2021. szept. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt több is, mentségemre szolgàljon, akkor még fiatal voltam és buta. Volt, aki nàlam aludt a szülői házban, és az elfogyasztott ital miatt maga alá pisàlt miközben aludt úgy, hogy én is ott feküdtem mellette, ugyanő szintén otthon lakott, se ház, se autó, de hónap végére már így se volt pénze semmire, de gyereket ennek ellenére akart volna. Meg lovat is akart venni, amikor kérdeztem, miből tervezi etetni, azt mondta, azt nem tudja. Végül elàllt a tervtől. Ja, és szerinte a fő dolog, hogy" a szentmise az, amit a férfinek meg kell adni" mondta ő, aki sokszor elindult ugyan a templomba, de rengetegszer ekakadt a vendéglàtói alegységben.

Aztàn a másik, akinek nem volt sahát háza, de bérelt hármat, amiből kettő szükségtelen volt, a mit is szeretne kérdésre rihegve röhögve mondta, hogy hát nem tudja, aztán volt, hogy azt hazudta elköltöztek, aztán arrafelé sétàlva láttam az autóját az előtt a ház előtt, amiben àllítólag már nem lakott. Amikor szembesítettem, egy tudom volt a válasza.

Aztán volt, akiről később derült ki, hogy pszichó, mindenki szerint rendes ember, csak hát ja, mossam le a habot a lábamról, mert megver, egy évig gyilkolàst tanult a katonaságnál, kérdezzem csak meg a nyulakat a fagyasztóban, illetve több napig el volt foglalva vele, hogy megtalálja az àllítólagos régi ismerősét, aki khm, abból élt, hogy másokat bàntott, hogy a volt felesége új férjét hogyismondjam, jól bántsa. Merthogy szerinte ő buzdította a nőt, hogy szedjen ki belőle pènzt.

Mindezek mellett szájon csókolgatta a lànyait, és rengetegszer a seggüket fogdosta.

Miutàn szakított velem, még egy évembe került, hogy leszakadjon rólam. Az a legnagyobb gáz, hogy az ősök sem hisznek el róla semmi rosszat, amit velem tett.

2021. szept. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
83%

Bérelt bmw-vel jött, meg haverja lakásába vitt fel, mert külföldön dolgozik.

Utána kiderült, nem is vállalkozó, hanem sori munkás, Tatabányán, meg anyukájával lakik.

2021. szept. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyetemista srác. Rettegett a baktériumoktól. Tél volt, villamossal mentünk hozzájuk. A hideg miatt elkezdett folyni az orra. Egyenesen bele a szájába. Egyikőnknél sem volt papírzsebkendő (azóta mindig van nálam), mondtam neki, akkor törölje már meg bármi mással, mindegy mivel, csak töröljön. Nem mert hozzáérni zsepi nélkül, így úgy utaztunk tovább végig az egész vonalon, hogy őt nézte mindenki. Azt sem tudtam, hogy forduljak a másik irányba vagy hogy álljak tőle távolabb, mintha nem is együtt lennénk.

Felmentünk hozzájuk, bemutatott a szüleinek. (Első randin.) Az apukája masszív alkoholista volt, el volt ázva teljesen. Bemutatkoztam, majd 3 mondat után a nyakamba borult és elkezdett zokogni, sírni, közben szorított, nem engedett el, alig tudtam lehámozni magamról. Ja, és nagyon jól szituált, magasan kvalifikált értelmiségi családról van szó. Nem lett folytatása a dolognak.


Egy másik srác meg szintén egyetemista, nagyon okos, érteles, ... és pszicho. Valami lerobbant csehóba szervezte a randit a lakásához közel, én nem ismertem a helyet. Ilyen késdobáló jellegű hely. Beszélgetünk, ismerkedünk már egy ideje, aztán valahogy szóba került, hogy kinek mi a legnagyobb vágya. (Nem szexuális értelemben.) Én elmondom az enyémet, mire ő: az a legnagyobb vágya az életben, hogy megkóstolhassa az emberhúst. És elkezdte részletezni, hogy hogyan ölné meg a párját éjszaka álmában, alvás közben párnával megfojtva és hogyan darabolná fel. Azt hittem hülyéskedik, viccel, állatira szr groteszk és beteg poénnak gondoltam, de kiderült, hogy ő nem viccből mondta. Na, ott akkor nagyon összecsináltam magam és beindult a menekülési ösztön.

Amíg élek nem felejtem el ezt a két srácot.

2021. szept. 30. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem több is volt.

Volt aki csak birtokolni ès meg változtatni akart.

Volt aki csak mellettem akarta kiheverni az exèt de ez az eset több pasira is igaz.

2022. dec. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!