Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A 2000-es évek előtt szerintet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 2000-es évek előtt szerintetek könnyebb volt az ismerkedés?

Figyelt kérdés

Én y-generációs vagyok, tehát 90' után születtem. Tanúja voltam annak, hogy hogy lett a puttonyos tévéből plazmatévé, hogy lettek a videókazettákból netes filmek, hogy lett a Bravo magazinból meg a Juniorból facebook meg twitter.


Lehet, hogy csak a szokásos nosztalgia, de nekem az a benyomásom, hogy valahogy nyitottabbak voltak régebben az emberek. Főleg amiket a '70-es, '80-as évekről hallok, hogy ott házibulikban, koleszokban minden megtörténhetett. Én ma már ezt nem tapasztalom. Lehet, hogy csak én nem voltam elég házibuliban, de a "legvadabban", amiben voltam is alig történt valami. Kollégium ugyanez, legalábbis ahova én jártam. Beléptetőkártya, sterilitás. Olyan, mintha a közösségi média meg a net minden spontaneitást hazavágott volna. Valahogy már nem "izgi" semmi, nincsenek tiltott gyümölcsök, mindenki mindent neten old meg és mintha félnének egymástól kicsit az emberek. Nekem még gólyatáborban is ez volt a benyomásom, pedig ott mindenki eleresztette magát, de valahogy ott se nagyon volt spontán szex vagy hasonló. Ez az életérzés, amit a Tankcsapda a "Fiúk ölébe a lányok"-ban énekel meg ma már mintha nem lenne meg. Vagy régen se volt?


2021. szept. 25. 10:58
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
41%
Igen, akkor még több emberi érzelem volt, bár már kihalóban volt ez akkor is.
2021. szept. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%

Biztos, hogy más világ volt régen ... nem mondom, hogy könnyebb volt ismerkedni, de tényleg érdemes visszanézni néhány archív képet, hogy ott nem a telefon volt mindenki kezébe hanem átélték a pillanatot pl. egy eseményen, koncerten. Nem a facebook meg insta számított, hanem ami élőben történik.


Ma hogy szemezel egyáltalán egy lánnyal bárhol, amikor a telefont bámulja egyfolytában mindenki? Sehogy ...

2021. szept. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
69%
Olyan könnyű volt, hogy 20 éves koromig szűz voltam, pedig nem is voltam csúnya. Most 40 felett, simàn talàlok pasit, akàr hosszùtàvra is...(nyilvàn a net miatt)
2021. szept. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
45%

23


Nokent az lenne a nagy bukta, ha 40 evesen lennel szuz...🤦

2021. szept. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!