Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sok férfi miért nem érti meg,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok férfi miért nem érti meg, hogy az anyagi helyzete miatt nem lesz nője?

Figyelt kérdés
És miért adják itt alájuk a lovat, hogy nem ezen múlik, mert csak az odafigyelés, meg az őszinteség, meg a törődés a lényeg...persze hozzá téve, hogy "Mondjuk az én pasim informatikus, és jól keres, de ha csöves lenne is vele lennek." Miközben ez kamu!
2021. szept. 23. 03:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
25%

Az anyagi helyzet csak az elonytelen kulso kompenzalasara valo.....



Ha elonyos a kulso, nem kell penz, csoves is lehetsz, a no fog szponzoralni :)



37F incel

2021. szept. 23. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%

Mert ez nem igaz. Ez csak és kizárólag a te fejedben lévő baromság. Nincs mit megérteniük mert eddig is volt nőjük, meg ezután is lesz nőjük.

Ha neked ez nem jön össze, hidd el, ott nem a pénzhiány az oka, hanem egészen más dolgok.

2021. szept. 23. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
92%

Nagyon sok lepukkant csövesnek is van párkapcsolata, akinek munkája is van miért ne lenne?


Insta modelleknél, aranyásóknál valóban nem lesz esélye, de rengeteg más nő létezik, más értékrenddel.

2021. szept. 23. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
80%
Azért mert ez nem igaz. Ezzel csak a csúnya, vagy lelki nyomorék férfiak nyugtatják magukat.
2021. szept. 23. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
14%
Jól mondod kérdező: ha van manija, az a baj, ha nincs, az a baj.
2021. szept. 23. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Noren1989 ***** válasza:
56%

Bedobom a "Jelentettem" kàrtyàt. Koràn van még itt nyomorékoskodnod. Elhiszem, h korlàtolt az elméd, de ne vetítsd ki màsokra, ha lehet.


Pííísz

2021. szept. 23. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
69%

És mi van akkor, ha én vagyok informatikus, az exem meg pincér és azért b*szott ki, mert kiherélve érezte magát, holott én már az összeköltözésről álmodoztam vele? :D



Nem a pénzen múlik. Tényleg nem. De mindenki arra fogja a sikertelenségét, ami aktuálisan a legjobban zavarja az életben. Ha csóró vagy, akkor a pénz lesz az, ha kopasz vagy, akkor az, ha vékony vagy, akkor meg az. Van egy valag ember, teljesen különbözőek kívül-belül. Ha nem vagy olyan elcseszett, hogy a nők felső 5%-a érdekel, meglesz a közös metszet, amint nem szorongsz nem létező akadályok miatt. De amíg ide is ilyen Sápi Vivien meg Szabó Zsófi kaliberű nőket linkelgettek, mert státuszszimbólum kell és nem társ, addig nehéz mit mondani. Ti vagytok sok esetben az igazi gold diggerek és nem azért, mert pénzes nő kell, hanem olyan nő, akivel megélhetitek az amerikai álmot és aki biztosítja ezt körétek. És nyilván, ehhez túl csórók vagytok, hiszen ebben az álomban a csaj csak fel van tuningolva, a hapsi meg gazdag... Szóval kerestek egy átlagos adottságú nőt, aki jó dolgában azt sem tudja, mit aggasson magára aztán sírtok, hogy hol van a képletben a gazdag pasi, akik ti és a férfiak 90%-a sosem lesztek (mert egy informatikus sem gazdag, ne nevezzük már gazdagnak a nettó 500-700-at könyörgöm). Csak van az okos férfi, akinek van önismerete és tudja, hogy mit miért akar, ezért társat választ magának, nem trófeát meg kelléket, mint ti. Nos, ezért van az, hogy nem csak a férfiak 10%-a van kapcsolatban, aki anyagilag kiemelkedő, hanem sokan mások is, akiknek átlagos élete és rendes párja van, tehát nagyjából hasonszőrű társra talált. És pont ezért lesztek ti egyedül, mindaddig, amíg be nem látjátok, hogy az a nőkép, amire nektek szükségetek van, nem a nő miatt kell, hanem azért, hogy valaki irigykedjen rátok, figyeljen rátok és megadja azokat a szükségleteket, amihez nem nő kell párkapcsolatra, hanem terápia.

2021. szept. 23. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
24%
Mert a legtöbb nő azt hazudja, hogy neki nem számít a férfi anyagi helyzete, és sok férfi elhiszi.
2021. szept. 23. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
71%

9


Akkor miért van a legtöbb alacsony keresetü férfinak barátnője/felesége? Ne mondt, hogy a tinder előtti világban ismerkedtek meg mert 24 éves vagyok és a korosztályomról, környezetemről beszélek.

2021. szept. 23. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
68%
Szóval Magyarországon csak jómódú családok vannak. Nincsenek szegény gyerekek.
2021. szept. 23. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!