Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők egy részét férfi egziszten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők egy részét férfi egzisztenciája hogy-hogy nem hatja meg?

Figyelt kérdés

Tehát vannak nők akiket egzisztencia vonzalommal tölt el, mert a férfit ettől erősnek, nagybetűs férfinak érzik, és ez instant vonzalmat generál bennük.


Sokan emlegetik hogy ez a nőkben egy ősi ösztön hogy az.ilyen férfihez vonzódnak.


De vannak nők akiket egyszerűen teljesen hidegen hagy, vagy akár irritál.



2021. aug. 27. 17:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem egy alap egzisztenciának azért kell lennie hogy lehessen később alapozni az illetőre (pl. család alapítás, összeköltözés stb).
2021. aug. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
96%

Vàltoznak az idők.

Gyenge nőkből , büszke nők lettek

Nem hiába:

A nők nagy része képes eltartani magát. Szerintem ezért is vàlt kevèsbè mèrvadóvà. - pàrkeresèskor


Csalàdalapítàskor viszont előjöhet...

2021. aug. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
92%
Ha a nőnek is van egzisztenciája szerintem akkor nem esik hasra ha egy férfinak is van, az az alap
2021. aug. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
83%
Mert maga miatt csinálja. Ha találkozom egy hegymászóval, nem hat meg. Azért mászik hegyeket, mert hegyeket akar mászni. Miért hasson meg, hogy valaki dolgozik?
2021. aug. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
91%

ugy, hogy vannak fontosabb dolgok is egy ferfiban, mint az egzisztenciaja. nyilvan imponalo valahol, ha szorgalmas, ambiciozus es ugyes a munkajaban valaki es ezzel anyagi joletet termet maganak, de nem ebbe szeretek bele. illetve a ketto nem is felterlen fugg ossze, nekem eleg sokszor a ‘muvesz’ ferfiak tetszenek, mert bennuk talalom meg az izlest, intelligenciat, kifinomultsagot stb, zeneszek, filmesek, festok.. ezekkel a szakmakkal pedig nem feltetlen keresed hulyere magad, ha nem vagy benne a mainstreamben, hiaba vagy tehetseges.


ezen kivul pedig nekem van biztos egzisztenciam, nem szorulok ra egyetlen ferfi penzere sem. igy is sok szurom van, ha meg a penzt is betennem, tenyleg alig menne at valaki a rostan.

2021. aug. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
6%

"büszke nők lettek"


Csak nem tudom mire.

2021. aug. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
27%
Mert a férfiak loholnak utánuk, ha már lyuk van a lábuk közt. Töketlenek a mai pasik.
2021. aug. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
92%

Téged meghat a nő egzisztenciája?

Az egzisztencia önmagában nem elég.

De leginkább honnan jön az a hülyeség, ami rendre felbukkan itt az oldalon, hogy A Nők, és miért nem fogjátok fel, hogy nem vagyunk egyformák?

2021. aug. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Osi oszton XDDDDD jajj, ez jo
2021. aug. 28. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 FoxtrotLidérc ***** válasza:
91%
Ha téged eltartana egy álomszép és gazdag nő, kérdező, de cserébe mindenki előtt megalázna, naponta felpofozna, nemi erőszakkal való feljelentéssel fenyegetne ha nem azt csinálod amit mond, akkor is értetlen lennél?
2021. aug. 28. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!