Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mivel a nők elutasítják a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel a nők elutasítják a perverziókat, a férfiak magányra vannak kárhoztatva?

Figyelt kérdés

Tehát adottak a férfiak akik mindenféle extrára vágynak a szexben.

It most a vanilla szexen túli vágyakról beszélek.

És adattak a prűd sokszor szinte aszexuális nők, akik még a heti 3 alap szexet is sokalják.

Persze sokan vannak akik nem ilyenek, csak annyit alítok hogy nőből több az ilyen mint férfiból aki pont kevés alap szexre vágyik csak, és nincs igénye másra.

Tehát ha egy férfi perverz akkor magányra vagy kapcsolatban a vágyai elfojtására van rákényszerítve. Már amennyiben nincs szerencséje, mert nem alítom hogy nincs ilyen csak az arányok kedvezőtlenek.


Kérdés tehát hogy ilyen e világ amilyennek leírtam vagy szerintetek más a helyzet?



#prüdéria #aszexuális nő #kapcsolatban elfojtás #elfojtott szexuális vágy
2021. aug. 27. 12:15
1 2 3 4 5 6
 51/55 A kérdező kommentje:

51. Közöm nincs hozzá.

Sőt jobban tetszen ha az nőgyűlölők nem itt rontanák a levegőt.

2021. aug. 27. 16:23
 52/55 anonim ***** válasza:
89%

40. Ezzel sincsen semmi baj, amíg találsz hozzá 2 másik résztvevőt, akik szintén bevállalják a dolgot.


Na tessék, ez az igazi elfogadás, hogy elfogadlak így, hogy te ezt akarod és ez lehet eltérő attól, amit én akarok vagy normálisnak tartok vagy én magam csinálnék, viszont nem szólok bele a magánéletedbe, meg hogy más felnőttekkel ti miben egyeztek meg, mit vállalnátok be.

2021. aug. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/55 anonim ***** válasza:
48%

Mindig vicces, hogy naaaagy ellentétpárként mindig csak a zubizás jut a nők és az ócska manginák eszébe.

Na meg az aberráció. nyehhehehheeee :D


Akkor ezek szerint nálatok totálisan elfogadott és gyakorlott napi szinten: a kikötözés bármelyik félre, a többes szex minden formában, a női száj finom meg.dugása, arcraélvezés, stb.


Mert én pl. ilyeneket gondolnék perverziónak. A többit durva fétisnek.


Nektek mégis az általatok leírtak jutnak eszetekbe, vajon miért ? :D Persze tudom, a mocskos undorító férfiak a hibásak :D

2021. aug. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/55 anonim ***** válasza:
84%
#53 A disznóról sem az jut eszembe, hogy tiszta állat, mert általában sárban és szarban fetrengve látom és nem azért, mert kitaláltam egy tiszta kis lényről ilyen vad dolgokat magamról. Ezen gondolkodj el egy kicsit.
2021. aug. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/55 anonim ***** válasza:
16%

és? tehetek én a túlfejlett kompenzálós frusztrációtokról? De akkor jó tudni, hogy az általam írtak nem perverzók, hanem alapok.


Az idegből és lendületből ellentmondás helyett tán értelmezni is tudni kéne.

2021. aug. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!