Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mivel a nők elutasítják a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel a nők elutasítják a perverziókat, a férfiak magányra vannak kárhoztatva?

Figyelt kérdés

Tehát adottak a férfiak akik mindenféle extrára vágynak a szexben.

It most a vanilla szexen túli vágyakról beszélek.

És adattak a prűd sokszor szinte aszexuális nők, akik még a heti 3 alap szexet is sokalják.

Persze sokan vannak akik nem ilyenek, csak annyit alítok hogy nőből több az ilyen mint férfiból aki pont kevés alap szexre vágyik csak, és nincs igénye másra.

Tehát ha egy férfi perverz akkor magányra vagy kapcsolatban a vágyai elfojtására van rákényszerítve. Már amennyiben nincs szerencséje, mert nem alítom hogy nincs ilyen csak az arányok kedvezőtlenek.


Kérdés tehát hogy ilyen e világ amilyennek leírtam vagy szerintetek más a helyzet?



#prüdéria #aszexuális nő #kapcsolatban elfojtás #elfojtott szexuális vágy
2021. aug. 27. 12:15
1 2 3 4 5 6
 21/55 anonim ***** válasza:
43%

hát igencsak masszív sarkításaid vannak, kérdező

de annyi igazság van benne, hogy a felmérések szerint minden fétis és perverzió gyakoribb előfordulást mutat a férfiak körében (kivéve egyet, a BDSM szubmisszív része a nőknél jelentősen gyakoribb)

ettől persze még vannak prűdek, sőt általában a felnőtt párkapcsolatok kategóriában elég sokan vannak, akik szexualitását ilyen-olyan gátlások és traumák terhelik

2021. aug. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/55 A kérdező kommentje:

21 "hát igencsak masszív sarkításaid vannak, kérdező"


Igy is többet írtam mint amit a többség elolvas egyáltalán.


Amúgy köszi.

2021. aug. 27. 12:59
 23/55 anonim ***** válasza:
82%

Vannak az embereknek különleges vágyaik, ami igaz a szexre is. Nevezhetjük ezt perverziónak ha így gondolod, bár először is definiálni kellene magát a fogalmat. Van, akinél a hagyományos szexen kívül már minden ide tartozik, másoknál meg csak a tényleg szélsőséges dolgok. A nőknek kb. ugyanannyi különleges vágya van, ezek a romantikus, szinte csak a lelki egyesüléstől az akár durva, alázáson alapuló szexig is terjedhetnek. Ez teljesen egyénfüggő. A jó, hosszútávú kapcsolatok alap pillére, hogy szexuálisan összhangban legyetek. Ha ez nincs meg, akkor az egyik fél a hiányzó dolgokat egészen biztosan máshol fogja keresni, ami hosszú távon a kapcsolat széteséséhez vezet.

Tehát egészen biztosan van olyan "perverz" nő, akivel egy hullámhosszon vagytok. A nehézség férfiként inkább az, hogy elérd nála, hogy fel is merje ezt vállalni. A nők legnagyobb része messze nem olyan prűd, mint elsőre látszik, csak annyira féltik a megítélésüket, hogy inkább elrejtik az ilyen vágyaikat.

2021. aug. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/55 anonim ***** válasza:
18%

Nők: én perverz vagyok, tőlem mindent megkapnak!


Szintén nők: *kifekszik mint egy fadarab, aztán csináld.*

2021. aug. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/55 anonim ***** válasza:
80%

#24

Attól, hogy jelzőket aggatva a nőre próbálod őket megalázni, nem fogsz több pinát kapni. Tudtad?

2021. aug. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/55 A kérdező kommentje:

23. “It most a vanilla szexen túli vágyakról beszélek.”

Én azt gondoltam hogy ez elég lessz definíciónak.


Érdekes hogy azt húzzák lefele aki érdemben hozzá is szol a témához, mint te is.

2021. aug. 27. 13:11
 27/55 anonim ***** válasza:
12%
25: Tőlük idéztem, nem én aggattam. Amúgy sem akarnék innen felszedni senkit, ebből a femcel populációból.
2021. aug. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/55 anonim ***** válasza:
67%
#27 attól tartok te semmilyen 'populációból' nem tudsz felszedni senkit. Ez egyben magyarázat is az itteni tevékenységedre, ami kimerül a nők állandó frusztrált fikázásában.
2021. aug. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/55 anonim ***** válasza:
21%
28: Jajj ne, lebuktam.
2021. aug. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/55 anonim ***** válasza:
81%

Honnan szeded, hogy nem vagy magányos egy olyan ember mellett, akivel ki akarod elégíteni az aberrált vágyaidat akkor is, ha neki ez nem kellemes? Gondolod, hogy egy ilyen ember valaha a társad akar/tud lenni?


Eléggé kevered a szezont a faxommal, hogy ha ettől nem érzed magad magányosnak és nem egy valódi társtól, akivel bizony kompromisszumokat kell kötni.

2021. aug. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!