Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nagyon vékony fiúkról miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nagyon vékony fiúkról miért hiszik azt sokan, hogy b.zik?

Figyelt kérdés

2021. aug. 25. 19:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
36%

Nem hiszik azt.

En millio vekonysrácót ismerek a legnagyobb arcok, legkeményebb pasik, hülyítik a nőket, vagányak.

2021. aug. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
24%
*srácot
2021. aug. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
82%

Ez egy 10 pontos kérdés.

Érdekes, hogy rendszerint ilyen esetben azon hapsik indítványozzák ezt a megközelítést, akik maguk is más férfiakkal együtt vannak, együtt dolgoznak. Gyakori, hogy pl.: a munkások, akik együtt dolgoznak az utcán, nemcsak a nőket pécézik ki maguknak, hanem a vékonyabb férfiakat is.

Pedig jó lenne inkább magukba nézniük, ha már ilyennel "szórakoznak"...

2021. aug. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
72%
Sztereotípia. A vékonyság a női szépség egyik szimbóluma, tehát aki vékony az nőies, ha egy férfi nőies az meg lehet b_zis. Kb ez a gondolatmenet, persze nem helytálló, de ennyi.
2021. aug. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem nem hiszik azt, csak gúnyolják őket a (jellemzően) 100+-os igazi magyar férfiak akik ugye nem karácsonyadíszek 😒 Normálisabb országokban nem az ogre a férfiideál, itt Olaszországban például életemben nem hallottam hogy bántanák a vékony fiatal srácokat.
2021. aug. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
64%

Lehet azért mert nem olasz fórumon vagy, hanem magyaron:D

Baromira nem kellene sokat keresnem angolul, hogy találjak egy postot ahol azért piszkálnak egy srácot mert vékony. Úgyhogy szerintem szép volt 5-ös:D

2021. aug. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Bocsesz hatoska, nem netes trollokról hanem a valódi életről írtam. Bizonyára azért, mert nem online élem az egész életem.
2021. aug. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
7%

Valódi életben hol hallod, hogy vékony srácokat buz*znak magyarban úgy, hogy olaszban vagy?:D Ne szórakozz már:D

Itt a kommenteknek az élethez 90%-ban semmi köze és a tiéd is ide tartozik:D

Nem is csoda, hogy fel vagy itt pontozva:D Nyomod a többség hülyeségeit, de legalább látszik, hogy befogadott a közeg:D

2021. aug. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Pl úgy hogy sokat járok haza? Egyébként most jöttem meg tegnap, végig otthon voltam augusztusban.

Maradjunk annyiban hogy nem lennék most fiatal Magyarországon.

(41N)

2021. aug. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
49%

El tudom képzelni:D

Hazajössz aztán" na figyeld csak az a vékony b-t!" Persze:D Érdekes, hogy városban egész napokat szaladgálva 1x nem hallottam ilyet, de te hazajössz és neked egyből sikerül ilyet kikapni:D Micsoda véletlen:D

A fiataloknak meg olyan g**i szar:D El vannak nyomva rendesen:D Most is 5 éve is 10 éve is és 20 éve is elvoltak. Egyre csak rosszabb:D


Pártfüggetlenül mondom, hogy a te szöveged alapján baloldalra szavazol erősen:D

2021. aug. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!