Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A vékony alkatú (nem sovány!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A vékony alkatú (nem sovány! ) fiúkról mi a véleményetek lányok?

Figyelt kérdés
nem vagyok duci, sem kigyúrt vagy látványosan izmos, de szoktam edzeni. nem vagyok sovány, gebe, csak vékony egy kis izommal.
2015. szept. 25. 23:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Én is ilyen alkat vagyok, és általában bejövök a csajoknak.
2015. szept. 25. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%
A vékony alkat jön be a legjobban.
2015. szept. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A mackós jobb. A vékony nem sugall erőt.
2015. szept. 25. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Sok vékony fiút ismerek, és mindegyikről más a véleményem.
2015. szept. 26. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kérdés a 3-as válaszolóhoz: a mackós miért sugall erőt? A zsírtól nem lesz senki erősebb (ezzel feltettem ,hogy a mackósságot a túlsúly adja).
2015. szept. 26. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nálam előny, de ha a belsőd nem felel meg nekem, akkor nézhetsz ki, akár úgy is, mint Brad Pitt, akkor is agyőt fogok neked mondani!
2015. szept. 26. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!