Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, nektek mi a véleményet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek mi a véleményetek a vékony fiúkról?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy fogalmazzam meg, de az a helyzet, hogy nagyon sovány vagyok [178cm - 56kg - 18 éves]. Mindig is vézna voltam, eddig is utáltam. De mostanában szembetűnőbb lett a különbség köztem és a (fiú) osztálytársaim között, akik elkezdtek megizmosodni, férfiasodni,.. én pedig nem. És eléggé kisebbrendűnek érzem magam hozzájuk képest. Persze tudom, az egyetlen megoldás az edzés (és az evés), de szinte semmi nem látszik meg belőle... Talán idővel.

18 éves vagyok, és még egy barátnőm sem volt, részben ezért.

Jól gondolom, hogy a lányok nem találják vonzónak a vékony fiúkat, vagy azért van kivétel?



2020. okt. 12. 17:19
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
73%
Kezdjél keményen edzeni, és szedjél tömegnövelőket, ha ennyire nem vagy elégedett magaddal.
2020. okt. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
76%
Én is hasonló alkat vagyok.
2020. okt. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem attól lesz barátnőd, mert izmos vagy. max. r*bancod.

A személyiséged kell legyen, ami számítson.


Külső megfog, belső megtart.


Most írhatnám, hogy "egyél többet" - de mivel én is hardgainer vagyok, tudom milyen szar. Eszel, és van hogy kevesebbet mutat az a b*szina, mint evés előtt. :D


A mozgás segíthet, nem feltétlen kell konditerem. Otthon is csomó mindent megtehetsz érte.

2020. okt. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
62%
"Kezdjél keményen edzeni, és szedjél tömegnövelőket, ha ennyire nem vagy elégedett magaddal.". A legjobb tanácsott adtad neki, hogy 50 felett mindenféle egészségügyi panaszai legyenek. Egy kis cukorbetegség, májfunkció zavarok, rossz vérkép stb. A tömegnövelők élelmiszeripari hulladékok arany áron. A legócskább cukor. Na de a fehérjék is megteszik a hatásukat hosszú távon. Tudom h*lye vagyok, de már a negyvenes generációnál erősen jelentkeznek a problémák. Az összes gyúrós haverom cukorbeteg. hmmm....
2020. okt. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
A tömegnövelőktől rákot kapsz vagy elbutulsz, ne hallgass rájuk. Helyette válasz egy sportot és táplálkozz egészségesen, ha még lehet ebben a világban olyat enni ami egészséges...
2020. okt. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Inkább legyél vékony mint kövér.


L

2020. okt. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj! Pont az a lényeg, hogy ne fogadd el magad, legyél mindig elégedetlen ilyen vagy olyan okok miatt. Ez hozza a cégeknek a nagy bevételt! A fittness ipar is köszöni szépen virágzik. Nem is értem, akár 30 évvel ezelőtt hogyan tudtak a nők hozzáérni az átlagos testű férfiakhoz. Ma meg már mindenki a vasat emelgeti, tetováltatja magát, szakállat növeszet, 120EFt-os farmereket vesz, oszt' mégis kevés. :D
2020. okt. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Éhségbetegséged van?
2020. okt. 13. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
7. Ez pontosan így van! :D
2020. okt. 13. 07:18
 10/21 anonim ***** válasza:

Tök mindegy! Abba gondolj bele, hogy fiatalom 16-30 éves korodig van ultra szabadságod, élnek a szüleid, nincs gondod semmire, azzal vagy akivel akarsz, azzal szexel skivel akarsz, oda mész ahova akarsz, konkrétan egy színes, élvezetes életet kapsz. Eddig oké?


Nos, majd jön az életednek az a része, amiről még nem tudsz...


Lesz egy feleséged, vele élsz már mondjuk 15 éve. Tele vagytok már tüskékkel, együtt vagytok, de már inkább csak a megszokás viszi a házasságot. A szex vagy nincs, vagy kevés, vagy unalmas. A munkahelyed sem az igazi már, de a nyakadon van a hitel, gyerek mellet sem lehet már ugrálni. Meghalnak a szüleid, az idősebb ismerőseid. Azt látod, hogy már 1-2-3 generáció van alattad, már 40 évesen papának, öregnek titulálnak. Fejben még mindig az a fiatal 20 éves srác vagy, de a világ már elment melletted. Majd jönnek az egészségügyi panaszok, látsz egy csinos nőt, de tudod hogy sosem lesz a tiéd, mennél de már nem mehetsz.


Tehát ezek után az a legnagyobb bajod 18 évesen, hogy vékony vagy és mit szólnak hozzá a lányok? Csak szólok, tiéd a világ... még egy darabig, élvezd ki minden percét, és ne foglalkozz azzal hogy ki mit gondol a testedről!!! Hidd el, piszok gyorsan el fog repülni az 15 év. Nekem is mondták anno, de nem hittem el.

2020. okt. 13. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!