Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi okozza hogy csak lelki szemetesládának jó egy férfi a nőknél?

Figyelt kérdés
Mit lehet ez ellen tenni?

#férfi #nő #Lelki szemetes láda #Csak erre jó
2021. aug. 25. 13:32
 1/5 anonim ***** válasza:
86%
Semmit, pont olyan mint a friendzone 🤷‍♂️
2021. aug. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%

#1 összefoglalta lényegben.

Nem tud férfiként tekinteni ràd, de arra mèg jó vagy, hogy a szemetet ràd öntse.


Mert olyan jó hallgatósàg vagy és megértő meg èrzèkeny.


Meglévő szitubol már nem biztos ,hogy tudsz vàltoztatni.

Bunkónak/èrzèketlennek kell lenni kicsit, hogy màskèpp is tudjanak ràd nèzni

2021. aug. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
40%

Par mm allkapocs hianya :)



37F incel

2021. aug. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
83%
Ne tedd magad barát zónába, ennyi a titok. Nekem nincsenek hímnemű lelki szemetesládáim, de barátzónám sem. Ha egy férfi ott van, magától teszi oda magát. Tudod, lehet nemmel felelni arra, hogy "azért maradjunk barátok". És máris meg van oldva. Nem tudom, egyes pasikban miért nincs ennyi tartás. Én sosem ajánlottam fel senkinek, hogy legyünk barátok.
2021. aug. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Határt szabni nekik. Engedni, hogy ennyit, és ennyit mondjon el a problémájáról, de aztán mondani neki, hogy oké, ennyi, lapozzunk, vagy hogy csak ennyit tudsz neki segíteni benne.
2021. aug. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!