Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 10-es skálán mennyire igénytel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

10-es skálán mennyire igénytelen az az ember, akinek egykor hófehér lepedőjén már piszkos sárgán kirajzolódik a lenyomata az ágyában?

Figyelt kérdés
Nektek mi volt a legmellbevágóbb élmény, amit valaha átéltetek, amikor valakihez felmentetek?

2021. aug. 20. 11:37
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
77%

Nekem a legelső barátom szülei voltak a legmegdöbbentőek. Te hogy ezek milyen mocsokfészekben laktak...

A ruhák szó szerint kimosva egy hatalmas nagy ládában feküdtek, mint vasalandó, de sose voltak kivasalva. A sok macskától mindenhol szőrcsomók, a papagályok miatt kikotort alom, a kutyák miatt bolha is csípett már meg.

Mosogatni alig, nagyon dzsuvás a ház, kívül is az állatok miatt sárnyomos a festés.


Barátomat is zavarta és ő amikor összeköltöztünk, pedáns is volt.

2021. aug. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
72%
Milyen alakokkal ismerkedtek ti? 😱
2021. aug. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
88%

Egyszer randiztam egy sráccal és átsétáltunk az albijába, mert nálunk ott voltam szobatársam barátja és nem akartam zavarni.


Életen leghosszabb 4 órája volt az első buszig 😂😂😂 undorító volt az a hely is, a mostan edények nem fértek el a konyhában és a kádba rakták már őket, másztak rajtuk a legyek, ott ia frankón sárgás volt már a párna az ágyban. Mindenhol flakonok, zsepik, elviteles dobozok. 🤮 Leültem a konyhában az asztal egy tisztább pontjára, ahol épp nem ragadt és egy pohár vizet szorongatva beszélgettünk. Rákérdeztem, hogy mi ez és a lakótársára fogta, de én nem akarom elhinni, hogy ha nem akart volna ő is rendet rakni, ne ért volna el valamit. Komolyan vakaróztam azután a hely után.

2021. aug. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
85%
En egyszer alberletet keresve jutottam el egy II.keruleti csaladi hazba.A lakas, es a kiado szoba maga volt a kolera.A vetetlen mocskos agyban ket nagy kutya aludt,a tuzhely felismerhetetlen szinu volt,a rajta levo edenyrol nem is beszelve.A zuhanyzo (fujj!)eppen el volt romolva,es a csucs az volt,hogy a WC falan,szogekre akasztva tarolta a fozoedenyeket.Es szo szerint egy tenyernyi ures hely sem volt sehol,mindenutt mocskos kacatok voltak.A hazineni pedig egy nyugdijas diplomas holgy volt,voros festett kormokkel.Amikor a "haztuznezobol" hazaertem,azonnal minden cuccomat a szennyesbe dobtam,es nem gyoztem lezuhanyozni,olyan piszkosnak ereztem magam utana.
2021. aug. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
32%
Ej, ennyi kényes nőt…
2021. aug. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
25%
Pedáns Get. :D
2021. aug. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
21%
Az én lepedőm pisifoltos, de eddig még egy csaj sem panaszkodott (F 75)
2021. aug. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!