Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha elvileg egyenlőség van,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elvileg egyenlőség van, akkor férfiaknál miért a reaktív selejtek lesznek incelek, míg a proaktív selejteknek csurran-cseppen, nőknél pedig pont fordítva?

Figyelt kérdés

Persze nyilván számít rengeteg minden, mint pénz, külső, egyéb belső tulajdonságok, stb.


De ha megfigyeljük a társadalmat, akkor aki visszahúzódó, magának való, nem beszél sokat, stb. akkor ő a szerencsés véletlent leszámítva csak akkor lel párkapcsolatra, ha tényleg nagyon jól néz ki, annyira, hogy megfordul a párkeresési metódus és a nő szedi fel őt.


Ugyanakkor, aki harsány falu bikája típus, az lehet Quasimodo is és analfabéta is, akkor is akad neki. Oké, szintjének megfelelő, de akad. Sokszor még szintje fölötti is.


Nőknél meg pont fordítva figyelhető meg. Aki csendes, visszahúzódó lány, az szinte minden létező férfival kompatibilis. Aki harsány "ki ha én nem" típusú lány, azt meg sokszor csak addig viseli el egy férfi, amíg strigula nem lesz belőle vagy amíg a férfi számára kényelmes a dolog.



2021. aug. 15. 23:45
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

"Aki harsány "ki ha én nem" típusú lány, azt meg sokszor csak addig viseli el egy férfi, amíg strigula nem lesz belőle vagy amíg a férfi számára kényelmes a dolog."


Ezt cafolnam😌

Mai napig konyorog ertem az exem...

Igaz en tudtam mikor kell harsanynak lenni es mikor nem...🤫

Mondjuk o nem volt incel, se csunya😇

2021. szept. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
10%
Utolsó, azt nem mondtuk, hogy nincsenek abberált emberek, a párod is ilyen. Sokan vannak ilyenek is.
2021. okt. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Elég aberrált, de mégis több nőt megkap egy héten mint amennyinek egy incel egész élete során jóreggelt köszön😀 Magas alattad a ló apukám.
2021. okt. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Ja és nem párom hanem a férjem VOLT . De már nem 😝 szabad a pálya hajts rá
2021. okt. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
19%
Dehát a volt férjed az arrogáns nőket szereti, kell a halálnak...
2021. okt. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Nem szereti azokat, engem szeretett😌 és vele nem voltam arrogáns csak ha veszekedtünk
2021. okt. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!