Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 30 éves, szociális fóbibás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 éves, szociális fóbibás nőként, hogyan derítsem ki, hogy lenne e esélyem egy idősebb férfinál?

Figyelt kérdés
Munkatarsam az úriember, de csak heti 1x találkozunk munkahelyen. Nekem nagyon bejönne, de attól tartok, hogy van családja is akár,na meg hogy bolondot csinálok magamból. Nem nagyon beszéltünk semmi személyes témáról. Mindig feszengek ha tudom, hogy találkoznunk kell,és még egy épkézláb beszélgetést sem tudtam vele összehozni. Biztos zizzentnek is tart.
2021. aug. 4. 22:14
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Nem tudsz róla nagyon semmit, azért nem értem, hogy mi jön be?


De semmi para: a második házasságom így kezdődött.

Igaz, már válófélben lévő 45 éves voltam, ő meg szintén kicsit antiszoc 25 éves.

Van két szép gyerekünk, de 15 év után feladtam a dolgot.

Nem a gyenge szociális képességei miatt, hanem mert nem bírt leszakadni a szüleitől.

2021. aug. 20. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Gyakorolj, keresd gyakrabban a társaságát, idővel oldódni fogsz. Esély mindig van.
2021. aug. 21. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!