Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az incelek miért várnak alanyi jogon kedvességet és szexet azoktól (a nőktől) akiket gyűlölnek? Nem ellentmondásos ez egy kicsit?

Figyelt kérdés

2021. aug. 1. 11:25
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
8%
33, Ok, akkor az sem nőgyalázás, amiket az oldalon az incelek írnak, ha nem teszik mellé, hogy minden nő ilyen. XD Ugye ezzel is egyetértesz?
2021. aug. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
0%
34, Mert?
2021. aug. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
93%

Nekem mindegy mit írnak az incelek, nem az ő véleményük határoz meg.

Bár azért van különbség aközött hogy sírnak hogy nem fekszik le velük bárki és emiatt az összes nőt elhordanak, mint aközött hogy felszólalók a nők elnyomása ellen. Ha te ezt gyalazasnak éled meg, sajnálom.

2021. aug. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
2%

37, Kuvára fárasztó veled vitatkozni. Hagyjuk inkább. :D Nem akarok a te nyomorodról meg férfi undorodról beszélgetni.

Az első válaszomban leírtam egy létező jelenséget. A legkevésbé sem erre reagálsz, hanem tök másról írogatsz. Nem érdekel.

2021. aug. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
95%
:D Én nem vitatkozom, leírom a véleményem. Még azt is írtam, hogy semmi bajom a férfiakkal, max azokkal akik tulajdonként tekintenek a nőkre. Ha nem érdelne, nem reflektálnál:)
2021. aug. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
13%

"Nem a kozel keleten vagyunk, mégis sokan azt hiszik a nő a férfi tulajdona. Az a legjobb amikor valaki Kovács Gézáné lesz és teljesen elveszik az identitása"



Az iszlamban nincs olyan, hogy a feleseg felveszi a ferj nevet. Amugy te vagy az, akinek csak diplomas pasi kell, mert olyan muvelt vagy? 😂


Viszont a Kozel-Keleten van olyan hagyomany, hogy a szulok felveszik a gyerek nevet, az apa Abu [gyerek_neve], az anya Ummu [gyerek_neve] formaban, az obol menti orszagokban divik :)



"Az incelek miért várnak alanyi jogon kedvességet és szexet azoktól (a nőktől) akiket gyűlölnek?"



Es a nok miert akarnak zsiros allast alanyi jogon a csunya #toxikuspatriarchatus cegvezetoktol, noi kvotak kikenyszeritesevel? :)



37F incel

2021. aug. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
68%

"Az iszlamban nincs olyan, hogy a feleseg felveszi a ferj nevet."


Oké és hol írtam ilyet...? :D A Kovács Gézáné nekem elég magyar névnek tűnik :)


"Amugy te vagy az, akinek csak diplomas pasi kell, mert olyan muvelt vagy? 😂"


Nincs 2 napos se a regisztrációm, úgyhogy nem igazán tudom kiről van szó, de nem, nem én vagyok.

2021. aug. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
65%

"Es a nok miert akarnak zsiros allast alanyi jogon"


Nem alanyi jogon. A férfiak tartották fel ezeket helyeket maguknak alanyi jogon, csak mert farkuk van.

2021. aug. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
22%

"A férfiak tartották fel ezeket helyeket maguknak alanyi jogon, csak mert farkuk van"



Ahogy a koho mellett, a banyaban es a siloban is. Oda sem artana egy kis noi segitseg, de nem tolongtok. A silok karbantartasa passzolna hozzatok, nem sok konnyu csontozatu, pehelysulyu ferfi van, aki el tudja vegezni azt a munkat. Mondjuk ott nem lehet munkaidoben Netflixezni, mert beesik a telefon a magba, azt keresheted. A banyaban meg nincs Wi-Fi.


Szemezgettek, csak a jogok kellenek, a felelosseg nem.



37F incel

2021. aug. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!