Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az incelek miért várnak alanyi jogon kedvességet és szexet azoktól (a nőktől) akiket gyűlölnek? Nem ellentmondásos ez egy kicsit?

Figyelt kérdés

2021. aug. 1. 11:25
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
92%
Köszi a tanácsot, erre magamtól is rájöttem :D de nem akarok egyáltalán férjhez menni, ennyi.
2021. aug. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
17%
18, Na, akkor ha mégsem gondolkozik minden pasi így, akkor miért is nem akarsz férjhez menni? 😁
2021. aug. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
90%
Mert miért kene? Nincs bajom a férfiakkal de nem az a nő vagyok akinek a családi élet az útja. Ennyi.
2021. aug. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
11%
19, Nem a családalapítás mellett döntenek, hanem felcsinálják. Nem összeházasodnak, hanem bekötik a fejét.
2021. aug. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
97%
Miért nem lehet elfogadni, hogy valaki nem szeretne házasodni és nem érdekli a családalapítás?
2021. aug. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
18%
28, Oké, csak nem ez a jellemző.
2021. aug. 1. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de kit érdekel, hogy nem ez a jellemző? Neki ez a véleménye, pontosan annyi létjogosultsága van, mint az ellenkezőjének. Az egyébként engem is érdekelne, hogy hol történt férfigyalázás.
2021. aug. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
9%

30, Hhhhh. Ugye onnan indult az egész, hogy azt mondtam h a csajok akkor sivalkodnak, ha nem akarja elvenni őket az a pasi, akit kinéztek maguknak, erre jött válaszként hogy "Hát én több nővel találkoztam aki nem akar férjhez menni mint aki igen." .

Ha elismered, hogy nem ez a jellemző, azzal elismered hogy ez az érved bukta.

Ennyiben kell csak érdekeljen.

Egy szóval nem mondtam, hogy mindenkinek muszáj férjhez mennie, vagy hogy baj lenne, ha nem teszi. Csak azt mondtam, hogy a legtöbb nő saját belső késztetésből vágyik erre.

Szerintem az férfigyalázás, amikor azt sugallod, hogy a férfiak a nőre tulajdonként akarnak tekintetni és elnyomni és erről szól számukra a házasság intézménye.

2021. aug. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
97%

Sajnálom, ha bántja a lelked, de sajnos ez a valóság. Sok nő él/élt elnyomásban, tulajdonként tekintve. Gyalázás akkor lenne ha azt mondanám hogy mindenki ilyen és az összes férfi egy elnyomó állat. Nem írtam ilyet, nem is gondolom ezt, de attól még léteznek. De én nem emiatt nem akarok férjhez menni, ezt már te kapcsoltad össze.


Az meg had ne legyen már baj, hogy az én személyes tapasztalom az, hogy a környezetemben a velem egykorú nőknek nem az az elsődleges vágya hogy férjhez menjen.

2021. aug. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
100%
#31: Te jobb, ha nem beszélsz férfigyalázásról.
2021. aug. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!