Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hová tűntek a szép nők Budapes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hová tűntek a szép nők Budapestről?

Figyelt kérdés

Igazuk lehet azoknak akik azt állítják, kicsábították őket Nyugatra a jólétbe? Végül is a turizmus erről szólt az elmúlt jó pár évben. Lehet ezt tagadni, de nem véletlenül lett vége. Azért mert már nem maradtak jó nők észrevehető számban :(

Persze lehet mindent a covid-ra fogni, de most pl. jöhetnének, teljes nyitás van, mégsem jönnek. Csak nem azért mert már ez egy "kiherélt" város ilyen szempontból, tehát már csak az átlagos és a csúnya nők maradtak. Régebben valóban volt sok szép nő, de már nem látom őket.

Ez azért van amit fentebb írtam, vagy tévúton járok? Akárhogy is, miért nincsenek már szép nők észrevehető számban Budapesten, amikor régebben még voltak?



2021. júl. 25. 14:26
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
#16-os válaszoló egy értelmes férfi, vagy egy idegen galaxis szülötte. Hol bújkáltok? :/
2021. júl. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%
21: Szerintem rengeteget gondolkodnak ebben hozzám hasonlóan, csak mindig azoknak a hangja hallatszik messzire, akiket a műanyag nyűgöz le, mert őket igazolja minden reklám, a proli média és trendi celebek igen bölcs véleménye. Nem véletlen, hogy a nekem tetsző nők 99.9% -a foglalt, az insta-sztárok meg szinte állandóan panaszkodnak, hogy nem találnak senkit, vagy ha igen, az ilyen meg olyan.
2021. júl. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%
#22 Igazad lehet. Azért jó látni hogy nem mindenkinek füstölt meg az agya. :D
2021. júl. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
65%
En elcsabultam egy tiszta szep boru, viztiszta szemu, aranyhaju vikinggel, es meg latogatoba se jottem covid ota.
2021. júl. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

A legtöbb jó nő már foglalt, otthon babáznak, csokoznak gyeseznek, nem mozdulnak ki. Aki írtai s előttem, már mindent házhoz lehet rendelni, minek kimozdulni? A gépbe költöztek az emberek már.


Azért még van egy kettő elvétve, de az is 90%-hogy nem téged fog nézni hanem a telefonját, mert nagyon fontos üzenet jött épp. A szemezés is már kiment a divatból.


Majd kifejlesztenek egy olyan készüléket, amit vihetsz magaddal mindenhova, és telefonon jelehzeted a másiknak ,hogy épp szemezel vele.


Na majd jönnek a kifejlesztett digitális barátnők/férjek és senki nem lesz magányos. Robotokkal fogunk élni majd.

2021. júl. 26. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!