Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hová tűntek a szép nők Budapes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hová tűntek a szép nők Budapestről?

Figyelt kérdés

Igazuk lehet azoknak akik azt állítják, kicsábították őket Nyugatra a jólétbe? Végül is a turizmus erről szólt az elmúlt jó pár évben. Lehet ezt tagadni, de nem véletlenül lett vége. Azért mert már nem maradtak jó nők észrevehető számban :(

Persze lehet mindent a covid-ra fogni, de most pl. jöhetnének, teljes nyitás van, mégsem jönnek. Csak nem azért mert már ez egy "kiherélt" város ilyen szempontból, tehát már csak az átlagos és a csúnya nők maradtak. Régebben valóban volt sok szép nő, de már nem látom őket.

Ez azért van amit fentebb írtam, vagy tévúton járok? Akárhogy is, miért nincsenek már szép nők észrevehető számban Budapesten, amikor régebben még voltak?



2021. júl. 25. 14:26
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
92%

Nyugat elszipkázta az okos férfiakat és a szép nőket?

Te honnan is írsz kedves kérdező, haha.

2021. júl. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim válasza:
39%
Elmentek Dubajba meg Svácba
2021. júl. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
87%
1. A négy fal közül, a sötét szobájából, az ilyenekre az anyja vásárol be. Tudom miről írok, bátyám is ilyen, harmincas férfiként képtelen még a cigit is megvenni magának, de a nőket ekézni tudja.
2021. júl. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
A covid jcs variánsa elvitte őket, már a komposztban vannak.
2021. júl. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
84%

Tegnap kint voltam punnany koncerten, utána meg bementünk a városba. Az Erzsébet körúton ültem kint egy pub teraszán 11 óra körül és azt sem tudtam h éppen hova kapjam a fejemet annyi fullos nő jött ment.

Talán ki kellene mozdulnod otthonról, és akkor látnád a világot. :D

2021. júl. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

Az Erzsébet körúton? A húgyszagba, a csövesek között?

Oda nők nem járnak baxod, se szépek se csúnyák. Legközelebb jobbat hazudj darker than black, gondolom egy black metálos férfi vagy valójában :D

2021. júl. 25. 15:00
 7/25 anonim ***** válasza:
98%
7, Nem vagyok metálos. Sokféle zenét bírok, de pont a metál az, amiből nagyon keveset tudok meghallgatni. Menj már ki amúgy oda mielőtt hülyeségeket írsz. :D Végig van pakolva asztalokkal a Wesselényi meg a Király utca között.
2021. júl. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
33%
7, Nem csak h fullosak voltak, de minden második felvette a rib.nc jelmezt. :D Ja meg csomó leszbit láttunk, mert pride volt előtte.
2021. júl. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Itt vannak gyakorin.
2021. júl. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
93%
Már megint egy retardált, aki hónapok óta nem jött fel anyuci pincéjében lévő szobájából.
2021. júl. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!