Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire normális az hogyha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire normális az hogyha 24 éves koromra sem tudtam találni olyan lányt akivel kapcsolatban lehettem volna?

Figyelt kérdés

Kb 7 éve szeretnék barátnőt.

Nagyjából mindenkinek összejön az első szerelem tiniként. Én eddig egy rá alkalmas lányt sem tudtam taláni.


Az igaz hogy most már sokkal érettebb lennék egy kapcsolatra mint tiniként, de gondolom gyerekként másabb szerelmesnek lenni mint felnőttként.


2021. júl. 25. 07:09
 1/3 anonim ***** válasza:
31%
En pont ugyan ez a helyzet vagyok nokent, ez a vonat mar elment
2021. júl. 25. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
66%
Az ilyen élet áldozatainál kiváncsi lennék a picsogáson kivül mit csináltok.
2021. júl. 25. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
31%

nekem sem jött össze, csak 23 évesen.

fejleszd magad, főleg emberi oldalról. egy még 15 évesnél elmegy, ha érződik róla, hogy nincsenek meg egy kapcsolat működtetéséhez szükséges készségek, 25 évesnél viszont mindenki menekülni kezd.

2021. júl. 25. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!