Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem tudok normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok normális kapcsolatot kialakítani?

Figyelt kérdés

Nem tudtam hova rakjam de mivel van benne szex ezért ide.


Fiatal lány vagyok, az utóbbi kapcsolataim meg visszatekintve katasztrófák voltak...


Először is volt olyan típusú párom aki a világ legkedvesebbje volt, tenyerén hordozott és minden szuper volt egy ideig, majd szépen elkezdett érzelmileg zsarolni és a végére már szerintem mindketten sokat sérültünk lelkileg, én meg teljesen kiábrándultam a szerelemből.


Ezt követte a másik véglet amibe én is ugyanúgy hibás vagyok. Mivel nagyon rosszul ért véget az előző nagy szerelem bele mentem egy olyan kapcsolatba ahol kb szextárgyként voltam kezelve. És ez akkor még jól is esett mert nem volt semmi drámázás meg ilyesmi. Ennek azért lett vége mert valamire nemet mondtam...


A kérdésem, hogy lehet megtalálni valami középutat, hogy boldog is legyek a kapcsolatban?



2021. júl. 14. 18:16
 1/7 anonim ***** válasza:
54%
Keresni kell.
2021. júl. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
54%

Ja, próbálkozni kell amíg nem találsz egy normálisat.

És érvényesíteni kell a saját érdekeidet is, ne hagyd hogy érzelmileg zsaroljanak. Ha egy pasi nem érti meg hogy önálló akaratod/véleményed/igényed, stb van, akkor hagyd a francba, úgysem lennél bele boldog hosszú távon.

2021. júl. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Noren1989 ***** válasza:
100%
#1, szűrni. A barmokat kifele. Kérdező, emberismereted van? Mennyi időt szànsz az ismerkedésre?
2021. júl. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
54%

Itt vagyok én, én pont jó leszek, a kettő közt lennék. :)


Na, most komolyan: addig keresel, amíg nem találsz egy elfogadhatót. Ehhez jó, ha tudod, mit is akarsz. Illetve tanulsz múltbeli kudarcokból, és tudod, mit NEM akarsz.

2021. júl. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De hogy szűrjek? Pár hónapig bárki meg tudja játszani magát.
2021. júl. 14. 18:39
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ezt az időt nem tudod megspórolni. Amúgy nyilván annak is volt oka, hogy "elkezdett érzelmileg zsarolni". Ez valamire volt válaszlépés.
2021. júl. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
54%
Az első lehet középút, ha nem zsaról.
2021. júl. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!