Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak angolul beszélnék ismerke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak angolul beszélnék ismerkedés során akkor több esélyem lenne?

Figyelt kérdés
Nem hazudnék, de azt hihetnék a nők, hogy külföldi vagyok és akkor talán nagyobb előnyhöz jutnék mint szimpla magyarként.

2021. júl. 17. 14:34
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️
2021. júl. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%

A lúzer angol nyelven is lúzer.

Ha meg nincs kifejezetten nyugati akcentusod, akkor az a kevés angol/német/francia/spanyol/amerikai/olaszhajtó golddigger p...a is csak ki fog röhögni.

2021. júl. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

#2

köszi a tippet gyakorolni fogom a francia-angol akcentust!

2021. júl. 17. 14:46
 4/10 anonim ***** válasza:
97%
Ha most kezded gyakorolni, nem lesz élethű, kicsiszívem. Színészeknek nem sikerül gyakran, akik sokszor egy egész évig készülnek egy szerepre. Ha te elkezdenéd, az lenne a reakció, hogy "szánalmas paródia", "hol van a kandi kamera?", "melyik elmegyógyból szökött ez a balf...?", "mennyire néz ez engem hülyének?".
2021. júl. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Az ázsiai angol akcentus 1 hónap alatt rámragadt, meg az amerikai is amikor épp arra jártam. Csak ugye az ázsiai az nem jó nekem érthető okokból, hacsak azt nem mondom, hogy ott nőttem föl. hmm érdekes, úgyérzem lehetőségek végtelen tárháza nyílik meg előttem.
2021. júl. 17. 14:54
 6/10 anonim ***** válasza:
2021. júl. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
5: azt hiszed, hogy rád ragadt. Akinek van egy kis esze, az látja, hogy az nem egész olyan, mint az igazi akcentus. Mint amikor a sok barom azt hiszi, hogy attól, hogy megnézett 10 epizód Breaking Badet eredeti nyelven, már tudja az amerikai akcentust.
2021. júl. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Inkább akkor lenne a legtöbb esélyed ha önmagadat adnád
2021. júl. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenből már Harsányi Gábornak is baja lett a tévéfilmben.
2021. júl. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igazából akik azt írják, hogy ugyanaz lenne mintha magyarul beszélne, azok tévednek. Mivel több neutolingvisztikai tanulmány alátámasztotta már, hogy az agyunk máshogy működik ha anyanyelven vagy idegen nyelven beszélünk. Volt egy olyan tanulmány mely szerint még teljesen más személyiségek is vagyunk. A trolis morális kérdést tették fel különböző embereknek és azt vették észre, hogy teljesen más választ adtak azok, akiket az anyanyelvükön kérdeztek meg és azok, akiket idegen nyelven.
2021. júl. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!