Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Összejöhet komolyan egy orvos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejöhet komolyan egy orvos egy érettségizett eladóval?

Figyelt kérdés
Nem alkalmi kapcsolatra. (37 nő)

2021. júl. 16. 20:33
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:
Nem értem miért kell ilyen hangnemben válaszolni, én nem vagyok semmilyen "orvosimádó nő". Ő az első orvos, aki felkeltette a figyelmemet. Nem értem mire jó ez az agresszió! Sajnálatos, hogy a GYK ezt engedi :( Értelmes kérdést tettem fel és köszönöm azoknak, akik bármilyen módon is értelmesen válaszoltak!
2021. júl. 17. 12:29
 22/30 anonim ***** válasza:
80%

Összejöhet, miért ne?

Az egy más kérdés, hogy tartósan együtt tudnak-e maradni. Az orvosi szubkultúra elég zárt, már majdnem annyira, mint a cigányok.


De a szerelemben nincsenek erős szabályok.

2021. júl. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
73%
Te vagy a eladó nő, úgy simán működhet. Fordított esetben nem. Mert a nők ha már kicsit tanultabbak onnantól kezdve férfi aki lejjebb tart az mind fogyatékos életképtelen proli.
2021. júl. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:
23, édesanyám óvodavezető (volt), édesapám építőipari segédmunkás (volt). 41 éve vannak együtt és soha nem hallottam lenéző szavakat az anyukámtól! Pedig ő diplomás, apu pedig nem (de nagyon okos, gyorsan tanuló ember még most is).
2021. júl. 17. 15:50
 25/30 anonim ***** válasza:
0%

#17


Na ez a hozzászólás is csak Magyarországon születhetett volna meg.

Tipikusan sztereotíp, szexista és lenéző.


Idézek pár olyat amiért mondjuk Svédországban kiutálna az összes nő ha meghallanák:


"tény és való, hogy a nem diplomások többsége, ( a szakmunkásokra gondolok főleg) kevesebbet értek el az életben, többségében pedig közönségesen viselkedő, iszákos, tanulatlan ember benyomását keltik."


- Más nyugati országokban a szakmunkások egy buszon utaznak mondjuk parlamenti képviselőkkel. Norvégiában pl egy miniszter sem nézne le egy szakmunkást.

De itt Magyarországon te pár diplomával már egyből alkesz retardáltnak gondolod őket


"Az pedig, hogy egy Nőt érdekel a pénz IS!!, nem ördögtől való dolog"


- Egy svéd nő erre azt mondaná, hogy: Milyen pénz? Erős független nő vagyok, köszönöm szépen el tudom tartani magam, teszek magasról arra mennyit keres egy férfi, nem tőle függök.

De itt Magyarországon a nők elvárják, hogy férfiként keress sokat és tartsd el te a nőt. Még véletlenül sem merülhet fel, hogy esetleg felnőtt ember létére ők tartsák el saját magukat...


"a Nők maradnak otthon a picicel, később az anyuka marad otthon a gyerekkel ha beteg, ő viszi orvoshoz, ő virraszt mellette éjszaka ha lázas."


- Magyarországon biztos. De más országokban semmi ördögtől való nincs abban ha a nő dolgozik és az apa megy gyesre és marad otthon a kicsivel.

2021. júl. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:

25


Egy ujabb "jajjj magyarorszagozo" ember, aki magyarorszagon lakik xd



Nojj fel, mashol is vannak mindenfele emberek, mindenfele kommentekkel es szaljon le a lorol a kisasszony. Vagy urasag.

2021. júl. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
41%

#26


Nem Magyarországon nőttem fel.

Életem nagy részét nem is Magyarországon töltöttem. Azt elismerem ugyan, hogy per pillanat Magyarországon vagyok, de nem a jövőben nem tervezem ezt így.

2021. júl. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Akkor honnan tudod milyen a "magyar" es miert itelkezel, ha kozod sincs hozza?
2021. júl. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

#25


Mert öt évet éltem eddig ebben az országban és látom mi megy itt. Egyébként csak ballib értelemben nincs semmi közöm a magyarságoz, mert náluk a származás kizárólag papír-alapú.

2021. júl. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Ja, kalssz...
2021. júl. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!