Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Összejöhet komolyan egy orvos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejöhet komolyan egy orvos egy érettségizett eladóval?

Figyelt kérdés
Nem alkalmi kapcsolatra. (37 nő)

2021. júl. 16. 20:33
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
0%

#8!

"Szakmája volt csak." A szakma kisbarátom az, hogy ért valamihez! Te mihez értesz, mert egyetemre jársz??? Tudsz mondjuk házat építeni? Vagy megjavítani egy elromlott autót? Esetleg megtalálni a hibát ha nincs villany? Mire mész az egyetemeddel, hmm? Hiába vagy diplomás "valaki", ha nincsenek azok, akiknek "CSAK" szakmájuk van? Ebból is látszik, hogy a diplomával és az egyetemmel nem jár együtt sem az IQ sem pedig az EQ. Szánalmas ez a felsőbbrendűség képzet. Próbálj csak 3 napig élni azok nélkül, akiknek "CSAK" szakmájuk van!

2021. júl. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 11-es!

Nem kell annyira a szivedre venni, ezek az ő szavai, hogy két külön világ vagyunk, amit nem lehett összeegyeztetni. Én nagyon is tiszteltem és becsültem őt. Azzal a bizonyos "csak" szóval a kérdezővel akartam érzékeltetni a helyzetet.

8-as voltam.

2021. júl. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
Belgyógyászaton, ahol voltam, volt egy fiatal doki, de természetre, kinézetre is olyan kis nyomi volt, hogy egy értelmiségi nő, kötve hoszem, hogy akarna tőle valamit, még a nővérek is leugatták. Neki szerintem egy csinosabb, értelmesebb eladólány egy csoda lenne.
2021. júl. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
33%
Hát 15-20 évvel idősebb orvos lehet hogy igen
2021. júl. 17. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:

Ha a férfi az orvos, akkor igen. Ha a férfi aki magasabb társadalmi szinten áll akkor gond nélkül. De fordított esetben Magyarországon kizárt. Ellenben Nyugat-Európában, sokkal kevésbé érdekli a nőket a pénz, már fordítva is simán megeshet, pl én személyesen tudok olyan esetet Németországban ahol ügyvéd nő fűtésszerelő szakmunkás pasival jött össze. Ilyen Magyarországon nyilván nem fordulhat elő sosem.


Szóval kérdező ha te nőként vagy a szimpla eladó, akkor simán megeshet, mert ha te lennél a férfi akkor Magyarországon semmilyen esélyed nem lenne.

2021. júl. 17. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:

Csak a személyiség számít.


Nem kapna érte börtönt, miért ne tenné.?

2021. júl. 17. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
30%

#15😏😏

Másik forumon már leirtam.

2 diplomám van, ebből egy pénzügyi, és 4 nyelven beszélek! A ferjem burkoló, érettségi nélkül, (most csinálja😂igen, együtt tanulok vele) viszont, álomszépek a munkái, bármit megcsinál a házban is, talpraesett, vicces ember! (Ja, és lehet talalgatni, hogy ki keres többet) 🤷‍♀️Nem gondolom, hogy ez szempont lenne...ugyanakkor tény és való, hogy a nem diplomások többsége, ( a szakmunkásokra gondolok főleg) kevesebbet értek el az életben, többségében pedig közönségesen viselkedő, iszákos, tanulatlan ember benyomását keltik.

Az pedig, hogy egy Nőt érdekel a pénz IS!!, nem ördögtől való dolog, tekintve, hogy a tudomány mai állása szerint, a Nők tudnak szülni, a férfiak meg nem, és a Nők maradnak otthon a picicel, később az anyuka marad otthon a gyerekkel ha beteg, ő viszi orvoshoz, ő virraszt mellette éjszaka ha lázas. Sorolhatnám....

2021. júl. 17. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
68%
Igen, mivel a nők mindig feljebb válogatnak.
2021. júl. 17. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
Simán - attól függ, milyen az eladó személyisége, és/vagy mit keres az orvos a kapcsolatban. Nyilván, ha az orvos a napi munkájáról akar beszélni, az eladó meg hótt tufa, az nem fog működni. De ha az eladó intelligens és/vagy az orvosnak mondjuk fontosabb a közös hobbi, közös humor, külső vagy akár pl. egy kedves személyiség, az minden további nélkül működhet.
2021. júl. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
11%

Kell a pénz?


Amúgy a férfiakat többnyire nem érdekli a nő mit végzett, ez a nőknek a hülye mániája.

2021. júl. 17. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!