Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A túl magas elvárások és/vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A túl magas elvárások és/vagy a túlsúly miatt nem találhat párt magának egy barátnőnk?

Figyelt kérdés

Egy munkahelyen dolgozunk eladóként mi hárman csajok. A legfiatalabb közülünk 25 éves és néha el van keseredve, hogy csak egyéjszakás kalandjai voltak, komoly kapcsolata sosem. Először sajnáltuk, de aztán megfigyeltük, nem is ad nagyon esélyt a férfiaknak, akik közelednének. Ha bejön vásárolni egy normális külsejű, udvarias férfi és rámosolyog, a barátnőnk faarccal, ridegen viselkedik. Később megmagyarázta nekünk: neki nem tetszett, mert szőke/kicsit pocakos/túl szőrös stb. Mindenkiben talál hibát. Neki az izmosabb magas pasik jönnek be. És itt valahol meg is akad a dolog, mert a férfiak nem tesznek felé lépéseket, nem szólítják le.

A barátnőnknek egyébként szép arca van, de van egy kis súlyfeleslege. 165 cm magas, kb 90 kg. Őt ez nem igazán zavarja, van önbizalma. De nem lehet, hogy emiatt is érdeklődnek olyan kevesen iránta?

Óvatosan már próbáltuk neki mondani, hogy igazán visszamosolyoghatna vagy lehetne kedves egy "átlagosabb" férfival is. De nem akarja alábbadni.

Néha már egyszerűen nem tudjuk, mit mondjunk neki, nem hallgat ránk. Valamit tudtok tanácsolni vagy engedjük el?



2021. júl. 16. 09:09
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
73%

165/90 az nagyon nem kis súlyfelesleg.

Én vagyok 178/85 és még így is dagadt vagyok, ha realista módra szemlélem a dolgokat.

Értem én hogy Magyarország, meg minden, de azért ne színezzük ki ennyire a szart.

És a kérdésre válaszolva, valószínűleg a túlsúly miatt nem talál párt. Ugyanis egy egészséges ember, és főleg az izmos pasik, akik érdeklik, szintén egészséges párt akarnak maguknak, nem egy röfit, aki 2 percig se bírja az ágyban.

2021. júl. 16. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
82%
Úgy csináltok mintha a nők szentek lennének. Már pedig vannak ilyenek. Én is ismerek egy hasonló csajt, szintén eladó. Annyi a plusz hogy ő még flegma is, aztán folyton picsog hogy senkinek nem kell.
2021. júl. 16. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
0%

Anikó, ne itt éld ki a hülyeségeket amiket megálmodtál.

Gyere le érjük nektek a 165centit.

Oda kell állni mezítláb

2021. júl. 16. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
0%
Lemérlek titeket *
2021. júl. 16. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
72%
Kis súlyfelesleg :DDDDDDD
2021. júl. 16. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
67%

"A túl magas elvárások"


ezzel meg is van magyarázva, a többi csak rizsa és kifogás. Lehet 50-100 kiló is, ha akarna, lenne párja. Sok pasi szereti a husis lányokat, szóval kifogás.


Az egyéjszakás dolgokért meg Ő is felelős, mert hagyja magát hülyíteni és belemegy a dologba. Ha én kapcsolatot akarok, nem bocsátkozom ilyenbe és lefektetem a szabályokat magamban, hogy mibe megyek bele és mibe nem.


Nem akar kapcsolatot a barátnőd, csak azt hiszi.

2021. júl. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
81%
ÉS. Ha valaki magához képest irreális elvárásokat támaszt, az nehezen fog párt találni magának. Nem azt mondom, hogy "erőszakolja magát meg", és menjen el olyannal, akit nem tart vonzónak, de ha neki dundiként csak az izmos macsó a jó, akkor törődjön bele, hogy nagy eséllyel egyedül fog meghalni. Mondom ezt szintén túlsúlyosként.
2021. júl. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
68%
sok izmos, gyúrós csávót látok dundi lányokkal. A külső az egy dolog, kinek mi tetszik. A belső és a túl magas lovon üléssel nagyobb baj van
2021. júl. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
60%
Én 168 centi vagyok és 60-62 kiló között mozog a súlyom. Na rajtam tényleg kis súlyfelesleg van, na de 165 centihez 90 kiló, az baromira sok.
2021. júl. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

Ismerek a munkahelyemen egy nőt, ő is olyan 25-26 éves lehet.


Szép, nincs semmi súlyfeleslege, de... olyan mufurc...


Ráadásul fent is hordja az orrát, egyszer hangosan köszöntem neki, aztán arra sem vette a fáradságot, hogy visszaköszönjön, csak nézett rám, mint Káin az Istenre. Velem meg egyszer lehet ezt eljátszani...

2021. júl. 17. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!