Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ismerkedes tulsuly kategóriaba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedes tulsuly kategóriaban? Elkezdtem a neten ismerkedni, egy ideje mar irok egy fiuval, tetszik belsoleg...DE..most tudtam meg, hogy mar volt 180kg is...es most is van 130 korul. Kepet meg nem lattunk egymasrol, ti hogy folytatnatok?

Figyelt kérdés
En egy atlagos lány vagyok, atlagos testalkattal, nem hiszem, hogy ilyen fiut szeretnek.Ismerkedjek vele tovabb?

2021. márc. 20. 08:00
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
79%
Nem, szolj neki h túl kover es ez nalad kizaro ok. Lehet hogy pont ez kell ahhoz hogy lefogyjon
2021. márc. 20. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha zavar akkor ne ismerkedj vele. Ennyi. Úgy csinálsz mint ha bármi kötelező lenne.
2021. márc. 20. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Miért ismerkedsz vele, ha tudod, hogy kövér, és neked a kövérek nem jönnek be???
2021. márc. 20. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Idiag tetszett..jo volt vele irni..csak tegnap tudtam meg ezt..
2021. márc. 20. 09:04
 5/19 A kérdező kommentje:
Megbantani nem szeretnem ot.
2021. márc. 20. 09:04
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Lehet az kell hogy megbantsd ahhoz hogy megvaltozzon, vagy beszelgess vele az erzeseidrol. Lehet hogy ez eleg motivaciot ad majd neki ahhoz hogy lefogyjon. En is voltam eszmeletlenul tulsulyos, nekem is csak egy jo ok kellett hogy lefogyjak es lefogytam
2021. márc. 20. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Ha lefogyna akor osszejonnel vele?
2021. márc. 20. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
37%

Nem kell ok, hogy lezárd az ismerkedést, bár nyilván sejteni fogja miért volt, amivel nem tudsz mit kezdeni. Figyelj arra hogy ne bántsd meg, de ne is húzd az agyát feleslegesen.


Amúgy brilliáns GYK logika ->


Ha nő a túlsúlyos: fogadd el magad drágám, nincs veled semmi baj. Rúgd ki az életedből aki a súlyod miatt ítél meg, nem érdemelnek meg az ilyen szrháziak. Úgy szeressenek ahogy vagy


Ha férfi a túlsúlyos: mondd meg annak a dagadéknak, hogy ilyen dögevény zsírpacni nem kell, biztos észhez fog térni és legalább elkezd lefogyni az igénytelen állatja

2021. márc. 20. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Te 6os mennyi voltal a legtobv?

7es, azt hiszem lehetseges

2021. márc. 20. 09:15
 10/19 anonim ***** válasza:
120 kornyekerol mentem le 82 re es evekig azon a szinten voltam.
2021. márc. 20. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!