Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ismerkedes tulsuly kategóriaba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedes tulsuly kategóriaban? Elkezdtem a neten ismerkedni, egy ideje mar irok egy fiuval, tetszik belsoleg...DE..most tudtam meg, hogy mar volt 180kg is...es most is van 130 korul. Kepet meg nem lattunk egymasrol, ti hogy folytatnatok?

Figyelt kérdés
En egy atlagos lány vagyok, atlagos testalkattal, nem hiszem, hogy ilyen fiut szeretnek.Ismerkedjek vele tovabb?

2021. márc. 20. 08:00
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha lefogy egy 130-180 kilós ember, azt ne úgy képzeld el, hogy utána ilyan frankó szálkás teste lesz. Lógni fog a bőr rajta, 180 kiló az rengeteg, ha lefogy mondjuk 80 kilóra, nem lesz szép látvány, az internet tele van ilyen képekkel, videókkal. Gondold ezt át szerintem és ne ringasd az illetőt hiú ábrábdokba. Te is tudod, hogy nem lesz semmi, ő még lehet nem tudja. Szex nyista, nem fog neki menni.

Tudom miről beszélek, én is kövér voltam, én is próbálkoztam persze és mindig koppanás lett a vége. Gondolom neki is vannak hasonló tapasztalatai.

2021. márc. 20. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

hogy lehet kep nelkul ismerkedni valakivel?! persze belso ertekek blabla, lehet alszentkedni, nem brad pitt kell, de azert legalabb nagyjabol jo beloni, hogy nez ki, akivel randizni akarsz. minimalis vonzalom mindenkepp kell. plane, ha te pl. nem vonzodsz a koverekhez.


a tulsuly nalam kizaro ok lenne, de eleve nem ismerkednek kep nelkul senkivel. teged is zavar, ez latszik a kerdesbol, szoval szerintem offos, bar ha nagyon kedveled, egy talit talan meger.

2021. márc. 20. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Kérdező te hány kiló vagy?
2021. márc. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Már mindenki kamuzik a neten. Lehet, hogy pont 40 kg számítógépjátékos, csak nem meri bevallani.
2021. márc. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
62, miert kellene kamuzni? Magadbol indulsz ki?
2021. márc. 20. 20:05
 16/19 anonim ***** válasza:
Nem, a Discovery csatornán mindig van egy műsor, hogy vágják át egymást a randi oldalakon a fiatalok. Abból indultam ki.
2021. márc. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Kérdező az határeset
2021. márc. 21. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Igen nagyon hatareset, milyen jo hogy tudod is milyen magas vagyok hozza ;)
2021. márc. 21. 11:22
 19/19 anonim ***** válasza:
Bocs, hány centi vagy?
2021. márc. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!