Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy tehetném túl magamat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tehetném túl magamat azon a gondolaton, hogy ezzel a súllyal senkinél sem lenne esélyem? F

Figyelt kérdés

185 cm 104 kg 24F vagyok, 123 kg-ról indultam fél éve és 80 kg a célom. A gondom az, hogy állandóan azzal a gondolattal gyötröm magamat, hogy így ezzel a súllyal sosem lesz párom, ami 123 kg-osan egy fokkal reálisabb volt, de már nem tűnök annyira vészesnek. Nem szeretném az ismerkedést, társkeresést a fogyás végére hagyni, mert ki tudja mennyi idő még a cél elérése és hogy milyen lehetőségeket hozhatna közben az élet.


A problémám az, hogy mielőtt rászánnám magamat arra, hogy nyissak mások felé, eljárjak itthonról, stb... szabotálom magamat ezekkel az "úgy sem leszel elég jó" típusú gondolatokkal.


2021. júl. 16. 06:58
 1/3 anonim ***** válasza:
36%
Rendben
2021. júl. 16. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
93%

Hülyeség, amit gondolsz, te is tudod. Keress rá pl Isti nevére, mielőtt befutott és volt barátnője.


Egyébként én 83 kilósan találtam párt most 92 vagyok, előtte meg 110 voltam.


Én is diétán vagyok, bár én életem végéig. Ha le is fogsz egyébként, onnan jön majd több önbizalom, de fejleszteni is kell. Közben is simán találhatsz olyat aki nem a külsőségekre megy. Csak ne add fel.


26/N

2021. júl. 16. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
88%

185 centihez 104 kg nem vészes és úgy gondolom, 80-ig nem is feltétlenül kell lemenned. 90-95 kilósan már rök rendben leszel, pasikon jól áll egy kis plusz.

Volt egy kérdés nem rég, amiben a kérdező szavazást indított, hogy 10kg plusz zavar-e az ellenkező nemen.

Míg a pasik elkezdték tehenezni a nőket, a nők közül kb mindenki arra szavazott, hogy nem zavarja a felesleg.

Szóval szerintem tarts ki a céljaid mellett mindenképp, de ez ne hátráltasson az ismerkedésben.

Én ismerkedtem 85-90 kilósan is és nem zavarta a randipartnereim a feleslegem.

Jelenleg 78kg vagyok, szigorúan edzek és diétázok 2 hónapja. Rengeteget dobott az önbizalmamon, már normál alkatúnak látom magam. (172cm vagyok)

Van még hasam, de ruhában már egyáltalán nem látszik. (mondjuk rajtam izom is van bőven, talán ezért vagyok nehéz)

De képzeld el, hogy sokkal "sikeresebb" voltam a társkeresőkön tavasszal, 85kilósan, mint most, vékonyabban... Szóval szerintem nem ezen múlik, hanem az összképen és kisugárzáson.

2021. júl. 16. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!