Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Léteznek még manapság olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek még manapság olyan lányok mint a Mielőtt megismertelek főszereplője?

Figyelt kérdés

Nyilván tudom hogy pont ugyanolyan nincs, hiszen egyrészt Emilia Clarkeból is csak egy van, másrészt az nyilván egy szerep.

Én arra gondolok, hogy ilyen, hasonló értékrenddel, személyiséggel, tulajdonságokkal rendelkező lányok vannak-e még? Aki hasonlóan csupaszív, cserfes, önzetlen, őszinte, nem rejti el az érzéseit, és nem ilyen anyagias, felszínes, sznob nő akikből manapság már sajnos annyira sok van.

Kérdésem nyilván azokhoz szól elsősorban akik látták a filmet és/vagy olvasták a könyvet, hiszen ők tudják pontosan miről beszélek. Nem tudom érdemes-e ilyen lányt keresni, létezik-e még ilyen egyáltalán a világon.



2021. júl. 14. 16:11
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
Annak ellenére, hogy nem láttam, olvastam, hadd kérdezzem meg, hogy szerinted ez a kérdés mennyire értelmes? Igen, léteznek cserfes, csupaszív, őszinte lányok. Ezt a film nélkül is meg tudom neked mondani. Hogy te találkozol-e ilyennel, és ha igen, bejössz-e neki, az más kérdés. De mindenféle lányok léteznek, ilyenek is. Csak a többség próbálja utánozni az insta pitchákat, mert ők a sikeresek és a pasijuk is ilyen lányokat lájkolgat.
2021. júl. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%
Sokan ilyenek, amíg a férfiak meg nem ölik ezt bennük.
2021. júl. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a tesóm mondta, hogy nézzem meg, mert olyan vagyok, még úgy is öltözködöm, de nekem ez negatívum. Szeretnék kemény lenni.
2021. júl. 14. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
36%
ennek a filmnek is az a lényege hogy az egyszerű lány össze jön a gazdag pasival.. testi fogyatékos a faszi de jól néz ki és tele van lovéval!!
2021. júl. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
2%
Ja nemhiszem h lenne ilyen lány aki kinyalja a nyomorék pasi seggét ennyire max a filmbe meg álmaidban, a valóság azt mutatja hogy fordítva van a dolog a pasinak kell tepernie mindenért hogy működjön is
2021. júl. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Faluhelyen vannak még ilyen lányok, városban ritka.

Amúgy te ilyen tehetetlen nyomi vagy és akarsz egy először gondozónőt? Mert ugye kapásból nem szeret bele, csak nagyon sokára. Végülis nem rossz az ötlet, hogy keresek én is gondozónőt, csak meg tudom-e fizetni? NEM.

2021. júl. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
habár nem vagyok pont ugyanolyan mint ő, az érzéseim, gondolataim, élettörténetem sokban hasonlít az övére....
2021. júl. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Jó lenne hinni benne, hogy igen.
2021. júl. 15. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
én csak olyan filmeket ismerek, ahól a fehér lány bele szeret az okos indián fiúba.. Xd
2021. júl. 15. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!