Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tinderen inkognitóban megismer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen inkognitóban megismertem egy nőt. De nem én vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tehát egy 50 körüli nő ismerősömről hallottam, hogy fent van tinderen, megakartam nézni, de én 23 éves vagyok csak, így a kor beállítások miatt én kiestem nála a szűrőből. Így regisztráltam magamat 40 évesként, de nem saját fotót raktam fel, csak egy random, divatbemutatós valamit. Aztán meg is találtam a nőt, le is akartam törölni, de amíg kerestem addig pár másikat is besziveztem, aztán az egyik elkezdett beszélgetni velem, most már találkozni is akarna, elég jó nő, de 39 éves. Most mit mondjak neki. Bevállalnátok, hogy elmondjátok neki, hogy valójában 23 vagyok csak? Hogyan mondanátok. Mit tennétek, vagy csak cseréljem ki a fotót a sajátomra?
2021. jún. 22. 17:40
 1/6 A kérdező kommentje:
Nagyon örül neki, hogy ilyen közel lakok hozzá, mert tőle mindenki messze van, meg hogy ilyen jó fej vagyok stb. Nem tudni hogy vége szakadna e a kapcsolatnak attól. Hogy 23 vagyok.
2021. jún. 22. 17:42
 2/6 anonim ***** válasza:
Milyen kapcsolatnak szakadna vege?
2021. jún. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A képzeletbelinek 😂😂😂
2021. jún. 22. 17:44
 4/6 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem itt nem azzal lenne a gond, hogy 23 vagy, a hazugság a problémás. Ezután nem tudhatná, hogy mi volt igaz abból amit mondtál
2021. jún. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
83%

Netes cset nem kapcsolat.

Ghostingolj, ennel meg az is jobb, foleg ebben a fazisban,es szegeny biztos tokre meg is szokta

2021. jún. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
73%

Istenem, dehogy ghostingolj már, nem is tudom milyen elmebeteg szar alak javasol vagy tesz ilyet.


Mond meg neki, hogy mi az igazság. Lehet, hogy jól jössz ki belőle, nem lehet tudni. Gondolj arra, ha elfogadja a valódi személyed, akkor lesz egy nőd.

2021. jún. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!