Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők! Járnátok egy gyakorikérdé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Járnátok egy gyakorikérdések moderátorral, aki nem tervez állást váltani?

Figyelt kérdés

2021. júl. 8. 16:11
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Járnék, de csak mert bekerülnék én is szívesen, meg van akire, öhöm-öhöm, bocsánat, amire kíváncsi vagyok 😉
2021. júl. 25. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Én járnék.

Amúgy hol lehet jelentkezni erre az állásra? Én is szívesen csinálnám.

2021. júl. 25. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

21-es nem azt mondtam hogy nem jó pénz, mert jó pénz, hanem azt hogy ez egy dinamikus oldal és felépítés ügyileg millió adattal ergo egy nap gondolom több kérdést jelentenek nem kis mennyisegu kérdéseket. Szoval minden kerdest átnézni biztos több alkalmazott van, mert a válaszidejük gyors. Az hogy leszedi a kérdéseket nem csak ebből áll a munkája szerintem. Pláne amelyik kérdés nagyon segítségkérős és jelzik. Gondolom ezeket külön kategóriába szűrik és tárolják vagy ezzel külön ember foglalkozik akiknek továbbítják tippem szerint. Allat kategoriaba van boven allatkinzas gyanus kerdes nagy tobbseg gondatlansag es hozza nem értés miatt. De csak tipp en nem ezen a teruleten tanulok.


Mert pl. Anotalkon is x ideig megorzik es ha olyan akkor hatosagnak kiadjak. Legalabbis a szabalyzat szerint amit anno olvastam.


Szoval azert szerintem egy modinak a munkaja ha igazan hivatasbol csinalja ennel a pénznél többet ér es az sem mindegy milyen oldalt moderal. Egy nap töménytelen mennyiségű kérdést kell moderálnia azért fárasztó munka. Egy gyári munkás is többet keres.

2021. júl. 25. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
23: Szerintem csak a bejelentett kérdéseket ellenőrzik, ami még mindig sok, de nem több millió. A többit algoritmusok szűrik (pl trágár szavak, szókapcsolatok, stb)
2021. júl. 25. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Igen azt tudom, hogy csak a jelentett kérdéseket ellenőrzik, de biztos, hogy nem egy alkalmazott dolgozik ott.


Egy ilyen oldalnál kell hogy legyen algoritmus kereső motor ami kulcsszó alapján szűr, én is így tippeltem, akartam is írni. TED-en is láttam ilyen előadást az intelligens kereső motorokról.

2021. júl. 25. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!