Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők! Járnátok egy gyakorikérdé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Járnátok egy gyakorikérdések moderátorral, aki nem tervez állást váltani?

Figyelt kérdés

2021. júl. 8. 16:11
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
0%
Egyébként ez tényleg állás, vagyis pénzt kapnak érte? Sok helyen ez önkéntesmunka csak.
2021. júl. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
75%
Nem. Es ha mar itt tartunk. Mialatt rasszista, verfertozo, gyilkos, beteg kerdesek nem kerulnek torlesre, egyertelmu ellenszenv alapjan mukodik a cenzura. Mifele lelkulet kell ehhez?
2021. júl. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Ez most egy vicc akar lenni vagy komoly?
2021. júl. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Home office-ban dolgozol? Hogy kerültél oda? Amúgy a modik is írhatnak kérdést?
2021. júl. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
64%
Én is itt akarok dolgozni! Így is mindig itt lógok, hát ha még fizut is kapnék érte. Hogy lehet ide bekerülni? Írjatok főnökök!!!
2021. júl. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

Amúgy 7-es jól tippeltem magamban, kamu szagú volt. Egy szerintem azért vannak szerződésbeli szabályok és már az volt gyanús,hogy írta a nettó bért a saját munkahelyének a presztizsét is csökkentené, ha ilyen kérdéseket írna.


15-ös vagyok.

2021. júl. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
17: A legtöbb helyen ha figyelmesen elolvasod a titoktartási nyilatkozatot, úgy van fogalmazva, hogy a munkatársaid előtt kell titokban tartanod a fizudat (bérfeszültség elkerülése miatt), de ez nem azt jelenti, hogy nem mondhatod el idegeneknek, különösen egy anonim fórumon.
2021. júl. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

Az lehet, de egy modi szerintem többet keres, mert nagy felelősségű szakma, azért ha logikusan gondolkodtok mennyi kérdést kell már moderálnia.


Csak azért gondoltam amúgy,mert van olyan online játék ahol nem chatelhet a játékosokkal csak tájékoztathatja a játékosokat bizonyos helyzetekben. De azt is anonim teszik. Magyarán ők is játszhatnak de az ő feladatuk a rend rakás és nem a csevegés.


Aki arra szavazott, hogy keressen normális munkát, az nincs tisztában szerintem az IT szakma ezen ágával.

2021. júl. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

Ja amúgy 17-es vagyok.


19-es válaszommal.

2021. júl. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
150 az teljesen jó fizetés ezért a melóért. Twitchen mennyi chat moderátor kap pénzt a modolásért? kb 1%-ka.
2021. júl. 25. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!