Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » "x%-ban hasznosan értékelsz...

"x%-ban hasznosan értékelsz válaszokat" - ez beleszámít az össz %-ba?

Figyelt kérdés

"x%-ban hasznosan értékelsz válaszokat" - ez beleszámít abba, hogy

"Mások értékelése alapján y%-ban hasznos válaszokat adsz"?


Vagy egymástól teljesen független a két érték?



2021. ápr. 26. 22:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Független. Külön van feltüntetve is.
2021. ápr. 27. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%

Neked nem megy a szövegértelmezés?

2 külön dolog, és le is van szépen írva (be is másoltad ide), ráadásul nem is oldalakon keresztül van magyarázva, hanem konkrétan 2 mondat...

2021. ápr. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Kedves előző kötözködő (vagy protekciós?)! Semmiféle egyértelmá jelzés nem volt arra vonatkozólag, hogy egymástól függetlenek.


Lehet, hogy te felszínes vagym, de én alapos, ha tehetem. Ha van értelme. És ez esetben nem ártott volna egyértelműbben fogalmaznia az oldalnak.


Van itt épp elég jogsértés, jobb, ha nem fejtem ki. Pl a szólásszabadság akadályoztatása. Ha az ember nem birkaként viselkedik itt a gyakorikérdéseken, akkor a más, de mégis tudományosan alátámasztott meglátását hatalmilag elynomják, adott esetekben, pl törlik. Néha a tömeges tévhitet céfolóval együtt a kötözködők váalszait is törtéik, hogy ne legyen feltűmő az emberi jogok megsártáse. Ez rendszeres.


Szerintem ne fárasszuk egymást, előző, mert van itt vaj a füle mögött épp elég személynek, súlyos, Alkotmánysértő módon. Maradjunk abbam, hoyg feltettemegy kérdét kultőráltan, és kulturált választ várok. Mert ha nem, akkor nekem is jogom van visszaszólni. Köszönöm tisztelt megértésed (már h sikerült felfognod, kedves kiskirály).


A politikusok hamarosan meg fognak bukni, rég túlmentek már a határon sokmindennel. Egységesen. Mármint a vezető politikusok. De amíg őket ne mítálik el, mások is szeretnek a koncon marakodni, és a hatalmukkal visszaélni.


Ezt eléggé szomorú látnom. De majd csak eldöntöd, hogy visszaveszel-e az arcodból, kedves előző.


Felőlem, azt teszel, amit akarsz.


De az élet nem úőgy van megtervezve, ahogy hiszed. Hosszútávon ugyanis igazságos. Aki meg ezt nem érti, azt nem érdekli azt se, hoyg hova vezet azt, amit saját maga tesz.


Jóból tettem hozzá, miközben, tudom, a következő támadási felület az, hogy most off-oltam. Nem magam miatt off-oltam, hanem a te érdekedben. Majd egysezr rájössz erre, kisfiam.


Minden jót, és jó gondolkodást végre. Üdv.

2021. ápr. 27. 21:25
 4/6 anonim ***** válasza:
87%

x%-ban hasznosan ÉRTÉKELSZ VÁLASZOKAT.

Mások értékelése alapján y%-ban hasznos VÁLASZOKAT ADSZ.


Ez az a 2 dolog (a kérdés feltevésen kívül + szavazás, egyéb apróságok), amit tudsz ezen az oldalon csinálni. Az x és y meg azok százalékai.


Ha ezt nem sikerült első olvasásra feldolgoznod, akkor ott bajok vannak... Ennél szájbarágósabban max akkor kellene megfogalmazni, ha direkt fogyatékosoknak szánták volna.

2021. ápr. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem szájbarágós.

Nem egyértelmű.


Ugyanitt (egyéb kérdések/gyik) már elmagyarázták, hogy a "Toplistás Helyezéseid" menü alatt

NEM a kategóriák %-ainak az átlaga adja a

"W%-ban adsz hasznos válaszokat"

értéket ("W" értéket).

(Hanem az összes válasz átlaga adja, amivel egyet is értek.)


HOLOTT a gyakorikérdések ezen táblázata azt a látszati kelti, mintha mégis így volna! A gyakorikérdésekben épp elég sok furcsaság van, épp ezért az embert alappal aggasztja, hogy netán már megint valami alaptalan értékelési módszerről volna szó.


Ugyanezen okokból totál nem egyértelmű egy kívülálló számára az, hogy függ-e egymástól az, hogy

"x%-ban hasznosan értékelsz válaszokat"

illetve

"Mások értékelése alapján y%-ban hasznos válaszokat adsz".


Mert a gyakorikérdésektől még ez is kitelhetne a sok furcsaságuk okán (továbbá tehát a táblázat okozta látszat miatt SZINTÉN).


Már azon se csodálozom, hogy itt alap nélkül lekezelően írtak választ erre a kérdésemre.


Őket minősíti.

2021. máj. 1. 20:48
 6/6 anonim ***** válasza:

"NEM a kategóriák %-ainak az átlaga adja a

"W%-ban adsz hasznos válaszokat"

értéket ("W" értéket).

(Hanem az összes válasz átlaga adja, amivel egyet is értek.)"


Hát ha oda van írva, hogy "adsz hasznos válaszokat", akkor hogy függne össze bármiféle kategóriákkal is?

2021. máj. 2. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!