Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Visszahúzódó lányként hova...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszahúzódó lányként hova lenne érdemes menni ismerkedni? 23/L

Figyelt kérdés
Munkahelyen kívül, hétköznapokon csak edzeni van időm elmenni. Hétvégente szoktam járni könyves boltba, parkokba meg kávézókba.
2021. júl. 3. 14:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
58%

Itt is lehet, én szívesen ismerkednél, ha valaki szintén komolyan gondolja.

28/F

2021. júl. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
49%
ismerkednék*
2021. júl. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
40%

Internetre.

Valamelyik reggel mondták valamelyik rádióban, hogy 300k férfi keres társat itthon a neten.

2021. júl. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
79%
Ha jársz edzeni, olvasol könyveket és kávézókban is megfordulsz, akkor nálad magasan van a mérce. Azt nem mondom, hogy túl magasan. Ha pedig nagy az elvárásod, akkor sokáig fog tartani számodra megfelelő férfit találnod.
2021. júl. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Ramos ökle ***** válasza:
56%

Ne a gyakorin ismerkedj! ;)

Amúgy az érdeklődési körödnek megfelelő emberekkel lehet ismerkedni akár a közösségi oldalakon, csoportokban, ahol a hasonló érdeklődésűek megtalálják egymást.

A bolt, park, kávézó meg ilyen helyeken sincs senkire ráírva, h ismerkedne, szóval ha ilyen helyeken nézelődsz, akkor ha megtetszik valaki, lépned kell. Kérdezni egy könyvről, vagy akármit mondani, általában nem harap senki. Akár előre kigondolhatod, h ha valaki szimpi, akkor miket mondanál. Neten ismerkedni könnyűnek tűnik, de sok a fölösleges kör ott is, cserébe könnyebb beszélgetni.

2021. júl. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
95%

Mindenhol lehet ismerkedni, amit felsoroltál. Mi akadályoz meg benne?

Az ismerkedés nem ördöglakat, beszélgetni kell, mint az iskolában, munkahelyen, boltban stb. Az, hogy ehhez vonzalom is kapcsolódik csak rajtatok múlik.

2021. júl. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
45%

Könyves bolt, park, kávézó, utca, busz,...


Vegyél fel női ruhát!

2021. júl. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
58%
Én itt a gyakorin ismertem meg a páromat. Leveleztünk, aztán felmentünk social médiára, képet cseréltünk, láttuk hogy külsőre is tetszünk egymásnak, tali aztán össze is jöttünk :)
2021. júl. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
66%
Én a neten ismerkedtem. Tudom, gáz, de nekem is annyi lehetőségem volt, mint neked, plusz szép sem voltam már akkor sem.
2021. júl. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
87%

"Könyves bolt, park, kávézó, utca, busz,..."


Na ne. Ha ismerkedni akarsz, olyan helyre menjél, ahol elfogadott az ismerkedés. Nem lehet egyszerre ragaszkodni ahhoz, hogy az idegen férfiak itt-ott-amott békén hagyjanak titeket és közben meg akarni, hogy ugyanott ismerkedjenek veletek.

2021. júl. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!