Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ronda srácok ti hány évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ronda srácok ti hány évesen hagytatok fel a csajozással? Mikor láttátok be hogy értelmetlen próbálkozni? Mit éreztek pontosan? Hogy dolgozzátok fel a sérelmeiteket?

Figyelt kérdés

Jártok prostituálthoz?


Én igen. Kényszerből. Beszélgetünk aztán szexelünk egy jót de ennyi.

Aki ez ellen érvel annak azt üzenem "rendes" csajozással is összeszedhet az ember ezt azt. Teljesen lutri ez ma már.



2021. jún. 29. 22:12
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
De ha rá nézek akkor azt érzem ő az aki nekem kell és senki más. Jó nyilván lenne oylan nő akivel szívesen dugnék és csókoloznék, de az nem ő! Nem tudom megmagyarázni. Mikor ránéztem azt éreztem hoyg nem akarok másra gondolni, hogy csak vele szeretnék lenni. Csak vele.
2021. jún. 29. 23:29
 12/24 anonim ***** válasza:
68%

"csúnyán megalázott, persze megtehette mert szép lány"


A kettőnek semmi köze egymáshoz, niceguykám. Járj csak prostituáltakhoz, ez a szinted.

2021. jún. 29. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
52%
25 évesen. Nem járok, de gondolkodom rajta. Az évekig tartó, végtelen számú ghosting és a külsőmre tett megjegyzések után láttam be, hogy ez veszett ügy. Rövid az élet ahhoz, hogy állandó fájdalomnak tegyem ki magam fölöslegesen.
2021. jún. 29. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
53%

Vegleg 30 evesen adtam fel, de az utolso no, akinel probalkoztam (es friendzone-toltelekkent vegeztem), az 24 eves koromban volt.



37F incel

2021. jún. 30. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
67%
Ja, es nem jarok prostitualthoz, mert ahol elek, nem veszelytelen mutatvany :)
2021. jún. 30. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
57%
Én úgy megnézném az itteni rinyáló állítólag ronda pasikat, hogy valójában hogy néznek ki. Fogadni mernék, hogy 90%-ban nem a külső a gond.
2021. jún. 30. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%

Hat a Photofeeler-en 3 korul szoktam kapni. Vagyis valamennyivel atlag alatti a kulsom.



37F incel

2021. jún. 30. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
24-25 éves voltam nagyjából, úgy 3 évnyi teljesen sikertelen és értelmetlen társkeresőzést követően. Mit érzek és hogy dolgozom ezt fel? Teljes érzelmi kiüresedéssel, a világ iránti totális gyűlölettel és apátiával. Emellett értetlenkedéssel, mert nem tudom elképzelni, hogy mi olyat tud a többi férfi, amit én nem.
2021. jún. 30. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
70%
Én sem vagyok annyira szép pasi, de soha nem tudnék lemondani a csajozásról. Sokszor meglepően jó csajokkal is sikerült összejönni. Nyilván lepattintott rengeteg nő az életemben, olyankor haladtam tovább a kisebb ellenállás irányába.
2021. jún. 30. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:

A pszichológusos kommentelőnek üzenem voltam, kb annyiba kerül mint egy örömlány. Ez utóbbi meg segít a problémádon. Tudod? a psziho dokok semmire sem jók azon kívül hogy diagnosztizál. Kb 4 rövid szót mosott egy óra alatt én meg beszéltem...

Egy örömlánnyal legalább szexelek. Ha már erre képtelen velem egy "rendes" lány. De még beszélgetni se. Másokat kevés ismeretség után ölgelgetnek, meg beszélgetnek velük. A tuti befutók a tajparsztok.

Az nem beteges ugye hogy az a lány annyira egoista hogy nem viseli el a kritikát? Nekem se életcélom a prostizás. Egyrészt ha viszonoznák a szerelmem nem mennék vagy legalább jó lennék kúró havernak, de erre sem kellek. Hányszor menjek házhoz a pofonért?


18-as pont ugyan ezt érzem. 15 éves koromtól próbálkozom de semmi. A ronda teltebb lányoknak is irreálisak az elvárásaik. Ha meg rákérdezek ez ilyeneknél hogy egy dugáshoz mit szólna akkor fel van háborodva. de ne félj ha Brad Pitt lennék akkor már rég rajtam lovagolna.

2021. jún. 30. 08:06
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!