Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan kell párkapcsolatot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell párkapcsolatot kialakítani?

Figyelt kérdés

Akinek van ebben rutinja segítene?

Fiú vagyok, beszélgetek lányokkal, de több nem lesz. Hogyan kell ezen tovább lépni hogy nem csak barátnak szeretném hanem barátnőnek?

Vonzódás megvan de nem tudom hogyan kell továbblépni, vagyis inkább félek megölelni, megpuszilni. Mert mi van ha ő nem úgy gondolja...


2021. jún. 22. 19:17
 1/10 anonim ***** válasza:
77%

Alapvető szoc. kompetenciáid megvannak?

---

A beszélgetést ugye nem téveszted össze a gombnyomkodással a telódon/gépeden?

---

Vonzó vagy a másik nem szemében? Miért nem?

2021. jún. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
68%
Figyelni kell a másik testbeszédét, arckifejezéseit és hanglejtését, és értelmezni azokat, kérdező. Mellesleg übergáz ez a "vonzódás megvan", úgy, hogy nem teszed hozzá, hogy a TE részedről. Plusz abból, amit utána írtál, úgy tűnik, mintha számodra csupán a lány lehetséges REAKCIÓJA lenne a probléma. Az fel sem merül benned, hogy érzései is vannak neki is, amelyek ugyanannyira fontosak, mint a te érzéseid? Ez a hozzáállás a bárdolatlan, bunkó viselkedés melegágya.
2021. jún. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
77%
#1: szerintem az általa írottakból egyértelműen kiderül, hogy nincsenek meg. #2 voltam.
2021. jún. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

19:23-as vagyok


Kedves 19:26-os válasz adója! Hadd mutassa be magát a kérdező. Még az alapvető infók sincsenek meg tőle/róla.

2021. jún. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
#4: ja, rendben, hadd mutassa be magát. Kíváncsian várom.
2021. jún. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
51%
A testi érintkezés előtt egyértelműsíteni kellene, hogy miért találkoztok! Egy beszélgetés semmit nem jelent, ha tetszik valaki hívd el randizni.
2021. jún. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
flörtölni kell vele.. sima baráttal nem flörtöl az ember.
2021. jún. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
2021. jún. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha randi előtt már sokat beszélgettetek, akkor ismeritek egymást, tehát lehet puszival köszönni első találkozásnál is. Ha gyorsan eljön a randi, akkor inkább csak a végén. Ilyen egyszerű. De ha mi.den stimmel és klappol,akkor csók is lehet.
2021. jún. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

19:23-es vagyik


A rólad szóló infók elengedhetetlenek ahoz, hogy adekvát tanácsot tudjunk adni neked. Gondolod, mindenkire ugynaza a recept érvényes? Rosszul gondolod. Kérdező, tegnap óta képtelen voltál magadat néhány mondatban bemutatni. Ennyi idő alatt a nem ismert szavakat is kiszótárazhattad volna.


Számodra a partnerkapcsolat kialakítása nem időszerű még. Előbb talán fel kellene nőnöd.

2021. jún. 23. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!