Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Aki sikertelen párkapcsolatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki sikertelen párkapcsolatok kialakítása terén, hogyan próbáltok javítani a helyzeten?

Figyelt kérdés
A gyakorin való siránkozáson kívűl (tisztelet a kivételnek!).

2021. jún. 22. 09:46
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
A társkeresés elengedésével, leginkább
2021. jún. 22. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Elfoglalom magam :)


37F incel

2021. jún. 22. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igyexem sikeressé válni. A siker nem akarat kérdése, hanem áldozathozatal:) Így érdemes incelként megközelíteni:)
2021. jún. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Sehogy nem próbálok javítani, egyszerűen nem foglalkozom a dologgal.
2021. jún. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
próbálok leadni pár kilót /F
2021. jún. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
64%
Mondjuk ez nem feltétlenül az egyén hibája. Kicsit sz@rban van az ország és ezt a lányok nagyon érzik, még ha nem is tudják, hogy miről van szó. Ők is a legjobbat akarják maguknak, ezért a pénz és a származás, a családi háttér egyre többet számít. Illetve szerintem egyre több a szűk családi/baráti kör, ahol egymás között, kis csoportokban ismerkedhetnek az emberek, aztán aki kimarad, lemarad. Aki nem tagja ilyen közösségeknek, aminek a fő összetartó ereje a pénz, az nem igazán tud máshol kapcsolatot teremteni. Azon kívül a kormány is iszonyatosan nőellenes, szülőgépeknek tekinti a nőket, amit ők azzal reagálnak le, hogy jó, akkor a férfi dolga minden, neki csak szülni kell. Aztán vagy bepróbálkozik egy pasi, vagy nem, a probléma az, hogy a pasi sem tudja, hogy hogy kell (lásd GYK-s incelek). Szóval minél jobban erőltetik az egészet, annál kevésbé fog menni. Van ilyen is, Magyarország kis ország, nem igazán számít sehol és senkinek.....
2021. jún. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A mélypontnál szakítás után volt egy kis segítség egy pszichológustól (pár hónap) utána volt egy munkahelyváltásom (szakmàt szereztem), egyre jobb vagyok benne, 8 hónap után ismét elkezdtem kimozdulni, néha megyek bulizni is már, valahogy ezeknek a hatására kezd megjönni az önbizalmam (nem vagyok öntelt), hosszú út de megéri, lassan remélem megtalálom akit keresek, probléma nincs velem szerintem csak elég férfias munkám van és nem találkozok nőkkel gyakran.
2021. jún. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!