Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy ronda nőnek hogyan lehetne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ronda nőnek hogyan lehetne önbizalma?

Figyelt kérdés
Gondolom, a gátlásosságommal, félénkségemmel, sőt, enyhe szociális fóbiámmal azt a kevés lehetőséget is megvonom magamtól, ami akkor adódhatna, ha csak ronda lennék, de legalább "normális".
2021. jún. 20. 20:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
65%
Egy "ronda" nőnek is lehet erős kisugárzása és így vonzereje, hogyha leküzdötte magában ezeket a dolgokat. Szedd össze a jó tulajdonsagaidat, és naponta koncentralj rajuk, juttasd eszedbe őket naponta, így idővel megtanulod, hogy ez jusson eszedbe magadról.
2021. jún. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2021. jún. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Noren1989 ***** válasza:
26%

Szóval te lenni ronda, fóbiàs nő.

Megtalàlni, mibe lenni jó, kiélvezni az abban rejlő siker.


Önbizalom nem adni kapcsolat, stírölés.

2021. jún. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
A belső tulajdonságaimmal viszonylag elégedett vagyok, de a külsőm mindenben hátráltat. 25 éves vagyok.
2021. jún. 20. 20:41
 5/13 anonim ***** válasza:
37%
Sprórolsz egyelőre EGY darab plasztikai műtétre. Előtte elmész egy megbízható sebésszel konzultálni, hogy mi lenne az, amitől drámaian javulna az arcod. Na, és amit mond, arra összespórolsz, megcsináltatod. Egyelőre ennyi.
2021. jún. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
77%
És ki mondta rád, hogy ronda vagy?
2021. jún. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
60%

Csúnya nő nincs, csak lusta:)

Először is, megnézed, mi nem tetszik magadban. Példának vegyünk most engem, mert téged nem ismerlek. Engem a közel ülő szemeim zavartak, megnéztem hogy lehet úgy sminkelni, hogy távolabb ülőnek tűnjenek, és jó szemüvegkeretet választottam. Zavart, hogy a csípőm keskenyebb a vállamnál, elkezdtem oda edzeni. És ez nem olyan nagy meló, egyesével sorra veszed a dolgokat, ami javítható. Ami meg nem, pl magasság, szemszín, azt el kell fogadni, de úgy öltözöl, sminkelsz, hogy inkább pozitívnak tűnjenek. Először a fejedben kell rendet rakni, ne csúnyaként, hanem kiaknázatlanként tekints a külsődre

2021. jún. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
33%
Ez olyan mint a pasiknal, ha kopasz vagy, akkor novessz szakallat mint egy viking, gyurd ki magad es oltozz extra sportosan, maris sok nonek bejossz majd.
2021. jún. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
8-as, nem nő szakállam :( Ricinusolaj esetleg segíthet? Hajra azt olvastam, hogy jó.
2021. jún. 20. 21:06
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Pl.: a munkád által.
2021. jún. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!