Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hardcore csajozási skillekkel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hardcore csajozási skillekkel lehet csak munkanélküliként barátnőt találni, vagy kezdő szinten is űzheti a szakmát az ember?

Figyelt kérdés

Tehát, másszóval kulcsfontosságú az, hogy az ember melózzon, vagy ha munkanélküli és lebeg az élete a levegőben, ebbe abba melekóstol, de nincs konkrét iránya,


Kulcsfontosságú ennek a megoldása, vagy így is lehet jól csajozni?


2021. jún. 20. 14:18
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Munka nélkül nincs pénzed, nincs vagyonod kérdező. A vagyonért meg kell dolgozni. Nincs neked egy kanyi vasad sem, el vagy te anyuci pénztárcáján. Ha csak lógatod a lábad, miből élsz? Olyan nincs, hogy ücsörögsz otthon, dolgozni nem kell, de van pénzed megélni egy egész életre. Kérdező, neked se pénzed, se vagyonod, se szorgalmad, se tenni akarásod. A normális csajok szemében te kuka vagy. Csak ábrándozol csajokról a szobádban, ahonnan csak akkor bújsz ki, mikor anyuci enni hív. Mibe, hogy még egy vajaskenyeret sem tudsz megcsinálni, hűtőt sose nyitottad ki, csak leülsz a terített asztalhoz. Ááá, az ilyen pasit nagyon messziről kerüli minden csaj...
2021. jún. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

Ok, ez is egy nézőpont, érthető, hogy így látod,


De mégis mi van abban az esetben, ha az ember összeszedett elég tartalékot, hogy utána egy pár évig ne azon járjon az agya, hogy mit tudna dolgozni..Hanem végiggondolni, hogy mit akar az élettől


Ebben az állapotban, ha az ember képes lenne társat találni, talán az lenne a legőszintébb kapcsolat ami ember és ember között létrejön, mivel nem a pénztől való félelmen alapul

2021. jún. 20. 15:23
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

Akinek ez a legfontosabb hogy ne a pénztől való félelem legyen a csajban az biztos hogy egy csóró.

Meg ilyen nincs. Aki lakást, kocsit meg magát tartja fent és emellett félretesz annyit hogy 2 évig fel se kelljen állnia az olyan sikeres és inteligens ember hogy nem itt kérdezget hülyeségeket.

2021. jún. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

"az olyan sikeres és inteligens ember hogy nem itt kérdezget hülyeségeket"



Vagy csak kiment burkolni par evet a nemetekhez....



37F incel

2021. jún. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Nincs munkam, megis randizom. Akkor en hard core mester vagyok? Lol nem
2021. jún. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

Leírnád kicsit bővebben, hogyan zajlik a megismerkedésed egy csajjal, milyen társaságból, online vagy hogyan?

És mit reagálsz az arra utaló kérdesekre, hogy,

"ja és egyébként mit csinálsz napközben, hogy tervezed a jövőt, mit tanultál?"


Másként, azt kérdezném, hogyan jutsz ezen túl az ismerkedésben, hogy fő a biztonság, és ha te ezt jelenleg nem tudod szolgáltatni, akkor kuka vagy? Hogyan jutsz túl ezen a társadalom által erősen nyomott ideológián?

2021. jún. 20. 17:01
 17/22 anonim ***** válasza:

Oszinte vagyok es nem gorcsolok ra erre. Semmi hard core dolog nincs ebben.


Nem vagyok kuka. Ha nem tetszik valakinek, barmikor lelephet. "Szolgaltatni" meg a szolgaltato szokott en meg ember vagyok.


A tarsadalom meg nem erdekel. Ez a mostani elethelyzetem, nem tart orokke, majd lesz jobb.



Mit gondolsz, ha lesz csajod es te vagy o elveszti a munkajat/valtana, akkor egymasra mondjatok, hogy csoro luzer es kerestek egy masik part?

2021. jún. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

Jól hangszik ez a hozzáállás, főleg, ha ezt jól is tudod csinálni


Hát én férfiként a nőt nem küldeném el, ha olyan helyzetbe kerül, de tudom, hogy egy férfi nem teheti azt meg amit a nő megtehet, más a szerepkörünk, tehát máshogy néz ki az amikor a férfi nem dolgozik, a nő igen, mintha a nő nem dolgozna a férfi pedig igen


Bizonyos okok miatt az ember kevésbé itélkezik az utóbbi esetben, míg az előbbiben igen

2021. jún. 20. 17:16
 19/22 anonim ***** válasza:
0%
El sem kell mondanod hogy munkanélküli vagy. Le kell szarni ezeket az arrogáns válaszokat. Én sem dolgozom, meg van az okom rá, mert megszűnt a munkahelyem, ahol szerettem dolgozni, amit szerettem csinálni, és haza kellett költöznön. Ezután nem volt kedvem a környéken kuncsorogni melóért. Itt csak mosogatni vagy takarítani lehetne menni. Én mindenkinek elintézem annyival a munkaügyi kérdéseket, hogy "online dolgozom egy cégnél". Azt hiszik valami programozó vagyok, és senki nem nyaggat többet utána. Lehet így is csajozni. Add magadat, a munka kérdés alól bújj ki, és annyi az egész. Nem izgat senkit, ha nem tudják. Majd ha komoly lesz a dolog valakivel, akkor elmész dolgozni. Amúgy én még pénz nélkül is megélnék itt falun. Nagyban teszek rá, hogy nem dolgozok, meg az emberek véleményére. Foglalkozzanak magukkal. Mosogassanak csak ők minimálbérért napi 12 órát. Én főtt krumplival és kútvízzel is kibírnám életem végéig, ha anyám azt mondaná, hogy nem add ennem.
2021. jún. 21. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Az őszinteséget nem üti egy kicsit az, hogy hazudsz meg hárítasz ha dolgozol?
2021. jún. 21. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!