Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy legyen családom vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy legyen családom vagy legalább párkapcsolatom, ha a saját szintemnek sem kellek?

Figyelt kérdés

Nem vagyok egy tipikus szépség, ez tény de nem vagyok elhízva, vékony vagyok.


Gondoltam megpróbálom a "saját szintemet", egy átlagos, igaz kissé nagydarab, kopaszodó pasit.

Még meg is tudtam volna szeretni, de nem kellettem neki.

Világossá vált, hogy nem vagyok az ideálja.

Az idomosabb lányokat kedvelte biztos...


Nem is ez vágott földhöz, hanem a tudat, hogy én kb senkinek sem felelnék meg, mert a férfiak a babaarcú, csinos, formás lányokat keresik.

Ha mégis összejönnek valakivel, akkor meg rághatom a körmöm, hogy csak ugródeszkának vagyok jó neki.


Hogyan kéne megtalálnom a páromat, ha se szépnek, se csúnyának nem kellek?


2021. jún. 20. 09:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
15%
Ne az átlagos, igaz kissé nagydarab kopaszodó Chadeknél próbálkozzál. Azokat a férfiakat keresd, akiket korábban levegőnek se néztél.
2021. jún. 20. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
56%

Talán a belső értékeket nezd..!

29N

2021. jún. 20. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Nem néztem soha senkit levegőnek.

Nálam sosem álltak sorban a férfiak.

2021. jún. 20. 09:43
 4/12 anonim ***** válasza:
23%
Legyél értelmes és elviselhető, és sorban fognak állni!
2021. jún. 20. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
88%
1 pasinak nem testszettél, na és, van millió másik. Menj fel Tinderre, kezdj el randizgatni, simán kifoghatsz értelmes pasikat is.
2021. jún. 20. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
95%

Ötösnek teljesen igaza vagy.

Nem te kellettél az első, második, vagy harmadik pasinak, akit kinéztél magadnak.

Na és, van még egymillió.

Sok más dolog sem jön össze első próbálkozásra.

2021. jún. 20. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
97%

Na már az átlagos, kicsit túlsúlyos, kopaszodó férfi is Chad? Szép az élet.

Próbálj meg kérdező párkapcsolati szándék nélkül ismerkedni, így a jellemeddel megfoghatod azt, akit első körben a külsőddel nem sikerült. És, ha beléd szeret, nem csak megkefélni akar, akkor nem kell azon aggódnod, hogy elhagy, mert nem tetszel neki. Az ismerkedési típusok közül ez a legegészségesebb szerintem.

2021. jún. 20. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
78%
Nekem mindig is nagyon sok fiúbarátom volt és rendszerint velem beszélték meg a nőügyeiket, és istenemre mondom, hogy a legtöbb esetben totál másodlagos volt, hogy a csaj hogy nézett ki, mindig arról panaszkodtak, hogy unalmas/buta/egyszerű/hisztis/értetlen, stb. Ha jó a személyiséged akkor teljesen másodlagos, hogy nincs nagy cicid meg feneked.
2021. jún. 20. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
94%

8 kivéve, ha a bombanős srácra hajt :D ott csak ez szempont.

De normális férfiak valóban megfoghatóak azzal, aki vagy, persze, ha amúgy lelkileg és jellem terén rendben vagy.

2021. jún. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
A 8-ast meg tudom erősíteni. Bár én nem számítok, mert alacsony és ronda vagyok, nekem is a személyiség lenne a fő szempont. Szép lány nagyon sok van, normális viszont alig.
2021. jún. 20. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!