Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem válogat mindenki a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem válogat mindenki a saját súlycsoportjában?

Figyelt kérdés

Mindenhol azt látni, hogy a gyeleszka, határozatlan, csúnyácska fiúknak/férfiaknak a bomba nők kellenek, nálunk próbálkoznak, majd pofára esnek és siránkoznak, hogy nekik nem jut semmi. Szintén ez van a nőknél is, ott is a legtöbb alacsony és középkategóriás nő sportos, jó anya hátterű, sármos pasikat nézegetik.

Miért nem marad mindenki a saját kategóriájánál?



2020. máj. 31. 23:41
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Mert mindenki a legjobbat akarja, így vannak az emberek kódolva
2020. máj. 31. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
55%
Azért kérdező, mert nem jönnek be a 110 kilós nők...
2020. máj. 31. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
26%

Ez szerintem legtöbbször a nőkre igaz, hiszen ők határozzák meg a saját mércéjüket.


A férfi maximum egy bizonyos szint alá nem megy (alkesz, drogos, hajléktalan, nagyon durván elhízott, gyerekes anya), de ott legtöbbször az szokott lenni a probléma, hogy SENKINEK, ténylegesen senkinek nem kell.


A társkereső pedig csak az idejét rabolja feleslegesen, mert minden lány maximum beszélgetni akar, virtuálisan ismerkedni meg egót növelni, találkozni egyik sem.


A 0-ból pedig nehéz válogatni, vagy akár csak el is utasítani bárkit is.

2020. máj. 31. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
85%
Mert, bár minimális az esélyük, úgy vannak vele, hogy összejöhet egy "tőlük jobb" társ. Nem tudom igazából ezzel mégis mi a problémád. Mindenki úgy éli az életét, ahogyan akarja, a vágyakat nem lehet befolyásolni, menni kell előre és próbálkozni. Ez is egyfajta álom, és aki feladja az álmait, az veszít.
2020. máj. 31. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
48%

Én nem értem ezt az oldalt, de tényleg. A férfiakhoz nagy büszkén páran hozzávágtok mindent és veregetitek egymást vállát, hogy milyen rosszak mindenben. Mindenben IS.

Te azt írod, hogy a nem nyerő srácoknak is a bomba nők kellenek. Oké... De, akkor az átlag és átlag alatti csaj ismerőseim miért panaszkodnak, hogy annyi szerencsétlen srác próbálkozik náluk? Máskor miért panaszkodtok, hogy a túl jó nőknél nem mernek a férfiak próbálkozni? És miért van az, hogy a ronda és sikertelen haverjaim olyan csajok után csorgatják a nyálukat, akikhez hozzá sem nyúlnék átlagos srácként? (Tudom, ez bunkón hangzott, de így van. A zsíros haj, az ápolatlan szag és hasonlók azért az a kategória, amihez egy kicsit összeszedettebb ember nem nyúl.)


És tényleg a nőkre jellemző, ahogy a #3-as írta, hogy ezt csinálják, ami a kérdésben van. Gyerekes nők is valami top pasit gondolnak alap elvárásként. 100 kilós csaj ismerőseim sorban küldik el az átlagos srác próbálkozókat és csorgatják a nyálukat valami náluk mérföldekkel jobb pasikra. És, hát igen... A tinderen csak szexre befűzött csajok is sorban sírnak, hogy a húdejó pasi nem akart szexnél többet.

2020. máj. 31. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
71%

Mert 100-ból 99 ember nincs tisztában a SAJÁT súlycsoportjával sem.


Pl.: amikor leírják srácok, hogy majd elmennek gyúrni, és lesz nőjük tőle...ja, de attól, hogy kockás lesz a has, attól még a nagyi macskahúgyszagú lakásában fog lakni, és minimálbérért tolja a mekiben.


És persze a másik véglet, amikor valaki sír, hogy hiába keres havi 700-at, és van fullos lakása, nincs nője...nem is lesz, ha nem vesz normális ruhát, és megy oda egy nőhöz sem.

2020. jún. 1. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
85%

Hát hülyeség a kérdés is.

Én 90 kgs nő vagyok, nagy mellekkel, van hozzà hasam, seggem, combom. De van derekam is. De akkor is 90kg vagyok. Nincs egyetemi végzettségem sem.

A pàrom kigyúrt, heti 2-3 alkommal jàr edzőterembe, és nem vagyok elfogult de piszok jó teste van. Magas is, 185cm, én 170cm.

Emellett neki több diplomàja van.

Ő kezdeményezett annó, több éve együtt vagyunk.

2020. jún. 1. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
91%
és ki itt a fullos nő? mert ide be lehetne linkelni a világ legszebb lányának az instagramját, az is le lenne csúnyázva, szóval én a logikátok szerint a csúnya nőkre hajtok, nem tudom mi a problémád XD
2020. jún. 1. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
87%
8 mindenki döntse el saját maga hogy neki ki a fullos nő vagy férfi.
2020. jún. 1. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
90%
ROSSZUL TETTED FEL A KÉRDÉST. Helyesen így hangzana: Ha valaki nem a saját súlycsoportjában válogat, akkor miért lepődik meg, ÉS FŐLEG: MIÉRT NYÍG EMIATT HANGOSAN MÁSOKNAK, AKIK EGYÁLTALÁN NEM KÍVÁNCSIAK RÁ?
2020. jún. 1. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!