Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem válogat mindenki a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem válogat mindenki a saját súlycsoportjában?

Figyelt kérdés

Mindenhol azt látni, hogy a gyeleszka, határozatlan, csúnyácska fiúknak/férfiaknak a bomba nők kellenek, nálunk próbálkoznak, majd pofára esnek és siránkoznak, hogy nekik nem jut semmi. Szintén ez van a nőknél is, ott is a legtöbb alacsony és középkategóriás nő sportos, jó anya hátterű, sármos pasikat nézegetik.

Miért nem marad mindenki a saját kategóriájánál?



2020. máj. 31. 23:41
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
82%

#6: Felejtsük már el ezt a marhaságot. Ha valaki kigyúrja magát, attól még nem lesz magasabb vagy szebb a feje és a haja sem fog kinőni, ha amúgy kopasz. Plusz van egy testalkat is, van, akinek jól áll a kigyúrtság, van, aki maximum illegális tömegnövelőkkel tud magából Shreket csinálni, de amúgy egy kis gizda marad. Mielőtt nekem esnek a gyúrósok, nem azt mondom, hogy ne sportoljon az ilyen ember, meg a szálkás izom is jó arra, hogy erősebb és fittebb vagy, de látványos nem lesz, tehát pont a legnagyobb motivációs pont esik ki.


Ja, és a személyiség sem fog egyik napról a másikra megváltozni.


A másik végletnél meg szintén adott a személyiség. És jegyezze már meg mindenki egyszer és végre valahára: Pénzzel csajozni nem lehet. Pénzzel kettő dolgot lehet.


1. Prostizni, aranyásókat felszedni, de utóbbiért még többet fizetsz, mint a prostikért.

2. MÁR MEGLÉVŐ, kialakult kapcsolatban megszilárdítani a dolgokat, mert akár gyerekprojekthez, akár összeköltözéshez, akár utazgatásokhoz kell a pénz.


De ha eddig nem kellettél egy nőnek sem, akkor a pénzedért is csak érdekből fogsz kelleni érdekembereknek.

2020. jún. 1. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
91%

Őszinte leszek, durván le is pontoznak majd érte.

Ez a saját szint addig nagyon jó, amíg szép, helyes, vonzó emberekről van szó. Amikor már rondákról, kicsit sem vonzóakról, akkor nem ilyen egyszerű... A logika azt diktálja, hogy hasonlóval kezdjenek, így igazságos. Csakhogy attól, hogy valaki "bottal se" kategória, még nem fog tudni automatikusan vonzódni egy másik "bottal se"-hez. Győzködheti magát észérvekkel napestig, akkor sem. Mindenki olyan párt/partnert szeretne, aki vonzó számára, ez az alapja mindennek, különben csak barátságról beszélhetünk.

2020. jún. 1. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Ez jó kérdés:

Talán, mert a saját súlycsoportbelieket ismeri, tudja, mire képesek/nem képesek, így újítani akarnak.

2020. jún. 1. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Mert az embernek a külsején és vagyonán kívül jobb esetben egyéb előnye is lehet.
2020. jún. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Ahogyan a #12 írja. Egyébként ha mások megtehetik, hogy engem csak a külsőm miatt elzavarjanak, akkor nekem miért kellene máshogy tennem? Annak mi értelme, hogy ha én ilyen géneket kaptam, akkor már elvből csak olyan nőkkel kezdjek, akiknek még a kezét se tudnám megfogni fintorgás nélkül (és csókról, szexről még csak szó sem esett)? Nyilván könnyebb dolgom lenne, ha a biológia alapján úgy lennék kódolva, hogy ha már én így sikerültem, akkor a szintén így sikerült nőkhöz vonzódjak, de ez sajnos nem így működik. Így pedig marad a nagy számok törvénye.
2020. jún. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Ezt értük el a szólásszabadsággal. Bárki írhat uszító sértő kérdéseket, válaszokat nem törlik, nem kap érte büntetést, hát én ebből nem kérek.
2021. jan. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

#16: Júj, valaki retusálja ki a csúnya gonosz krokodil ijesztő fogait és rajzoljon mosolygós arcot a fejére, mert én úgy rettegek! Apu, védj meg a gonoszoktól, csúnya dolgoktól és a mumustól az ágyam alatt!


A szólásszabadság nem jog, hanem alapállapot. A cenzúra az, ami torzítja a társadalom tükrét. Uszítani meg azt lehet, aki hagyja.

2021. jan. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
#17 Ha valaki uszító, ellenséges szavakat, mondatokat használ azt igenis szankcionálja az állam. Hogyha olyan társadalomban fogunk élni, ahol nem születnek ilyen ellenséges kérdések, hanem mindenki barátságosan áll hozzá mindenkihez, akkor működne jól a szólásszabadság. De így? Adjunk utat a gyülöletnek, a lenézésnek?
2021. jan. 11. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

#18: Nem. De a barátságosságot nem fogod tudni kikényszeríteni cenzúrával. Attól, hogy valamit elrejtesz és nem veszel róla tudomást, az még ott van.


Pont attól működne jól egy társadalom, ha normálisan kommunikálnánk olyanokkal is, akikkel egyáltalán nem értünk egyet, nem tudunk azonosulni a nézőpontjukkal és lehetne NYÍLT, ÉRDEMI vitát folytatni.


Nem kéne cenzúrázni véleményeket csak azért, mert a főáramnak nem tetszik és erősebb kutya b...ik, tehát eltüntetjük a nekünk nem tetsző dolgokat és utána minden szép és jó lesz és csillámpónik legelnek a réten.

2021. jan. 11. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!