Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Túlzók-e az igényeim, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlzók-e az igényeim, vagy válasszak csúnya pasit, akire nem tudok felnézni, ha megbízhatóságra, megbecsülésre vágyom?

Figyelt kérdés

Mindig is a "rosszfiú" típusú férfiak jöttek be aminek meg is lettek a következményei a volt kapcsolataimban. Ma az ismeretségi körömben bemutattak egy pasinak aki szintén ilyen jelegű volt vagány, izmos, divatos megjelenés, magabiztos, barátságos. Nagyon tetszett, gondolom sok nőnek bejöhet külsőre, de direkt kerültem a társaságát, mert eszembe jutottak a volt kapcsolataim rossz tapasztalatai. Nem hiszem, hogy nagy igényeim lennének, külsőt illetve fontos, hogy magasabb nálam a pasi és nem a 185+ kategóriára gondolok, csak annyi, hogy magasabb legyen nálam. Az is, hogy legalább kicsit izmos legyen és tényleg nem a kigyúrt kategóriára gondolok. Fontos, hogy vagányul, divatosan, de ízlésesen öltözködjön és nem vagyont érő ruhákra gondolok. Én is adok a külsőmre. Középkorúként szerintem normális, hogy legyen háza, de minimum egy jobb albérlete. Jogosítványt alapnak gondolom, mert nekem is van. Nincs olyan feltételem, hogy drága autója legyen. Életkorban sincs feltételem, fontos ne gondolkodjon gyerek fejjel, a több közös téma miatt jobb, ha hasonló korú. Fontos, hogy magabiztos legyen, tudja mit akar az életben. Legyen komolyabb, intelligensebb, hogy tudjak vele beszélgetni. Ez sok?

Mielőtt írnátok, nem vagyok se túlsúlyos, se elhanyagolt, épp ellenkezőleg, elég jó kategóriának számítok kívülről és belülről is plusz értelmes vagyok. Sok férfi azt mondja ezért jobbat érdemlek náluk és értéktelennek éreznék magukat mellettem. De én már szeretnék megállapodni végleg valaki mellett. Most akkor válasszak vonzó pasit, akiről kiderül, hogy megbízhatatlan, agresszív, stb. Vagy olyan pasit aki nem tetszik igazán, rinyálógép, nincs normális önbizalma, az utóbbi teljesen taszító, de általában ezek a megbízhatóbb típusok. Sok ilyen van a környezetemben, de nem tudok felnézni olyanra aki nem hisz kellőképp magában.


2021. jún. 19. 20:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
46%

"rinyálógép, nincs normális önbizalma, de általában ezek a megbízhatóbb típusok"


Ja, és lehoznak az életről. Megcsalnak, ha megjön az önbizalmuk. Megvernek, mert féltékenyek. Le akarnak húzni a saját szintjükre. És te számítasz értelmesnek...

2021. jún. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

"Ma az ismeretségi körömben bemutattak egy pasinak..."


Nem! Ma az ismeretségi körödben bemutattak NEKED egy pasit.

Mindig a férfit mutatják be a nőnek és nem fordítva, de ez a legkevesebb.


" Sok férfi azt mondja ezért jobbat érdemlek náluk és értéktelennek éreznék magukat mellettem."


Tipikus lekoptató duma! Hogy lehetsz középkorúan ilyen naiv?


És akkor a lényeg:

Ne mindenáron akarj társat, ne látsszon rajtad a kétségbeesett vadászat, legyél képes egyedül is teljes értékű embernek érezni magad és csak azért, hogy elmondhasd, hogy neked is van barátod, ne köss kompromisszumot!

Ha képes leszel ezeket betartani és még a bőrödben is jól érzed magad, akkor magától fog az utadba kerülni az a férfi, aki minden szempontból megfelel!

2021. jún. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
51%
Kamu incel kérdés
2021. jún. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Az sztereotípiákat, amikben gondolkodsz, kellene mindenestül a kukába vágni, és másfajta értékeken alapuló gondolkodási redszert építeni, kérdező. Utána már lenne esélyed normális párkapcsolatra egy neked megfelelő partnerrel.
2021. jún. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
De te jó ég, nincs harmadik vagy negyedik kategória? Mondjuk nincs lakása/háza, jogsija sem, nem öltözik vagányul (?)(ez miért jó?), de megbízható, korrekt, netán van humora, szeret téged... Ilyesmi még nem jutott eszedbe?
2021. jún. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
71%
Csúnya pasi, akire nem tudsz felnézni? Hihetetlen. Attól, hogy csúnya, még simán felnézhetsz rá, mert mondjuk jó a szakmájában? Szereti az állatokat? Jószívű?
2021. jún. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
89%
Jah, szerintem is kamu. Ordas nagy.
2021. jún. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
38%
#6: arra, aki jó a szakmájában, nézzenek fel inkább a munkatársai.
2021. jún. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Noren1989 ***** válasza:
100%
Napi mocskolódó kamu.
2021. jún. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

8

Bocsi, de nekem alap lenne, hogy a párom szeresse a munkáját és lehetőleg legyen nagyon jó benne. Sorry.

2021. jún. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!