Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk ti szerettek odamenni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti szerettek odamenni a lányokhoz ismerkedni?

Figyelt kérdés
Vagy inkább tehernek tartjátok azt, hogy leginkább tőletek van elvárva a kezdeményezés és az, hogy udvaroljatok?

2021. jún. 19. 08:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
82%
Igen, szeretek odamenni. Olyan férfias dolog.
2021. jún. 19. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
79%
Én sajnos félénk vagyok az ilyen dologhoz
2021. jún. 19. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
95%
Nem volt megfelelő apai modell ezért egy besz@ri põcs lettem. Nem tudnám jól eladni magam egy ilyen leszólításban. Kell hozzá tök.
2021. jún. 19. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
80%

Én csak így ismerkedem, netes meg egyéb dolgok.. volt így is, de már nem keresem, nem megyek fel tinderre, badoora, régebben igen, még az appok lent vannak, de nem foglalkozom vele, élőben jóval jobb, már maga a sikerélmény, hogy megmertem szólítani és megtettem azt amit tudtam, abban a pillanatban és amennyiben a válasz az nem, abban az esetben is feltudok magamra nézni, mert nem az aktuális válaszért mentem oda, az a lényeg, hogy bátor voltam, ez nekem nagyon jó érzés.

F/22

2021. jún. 19. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
38%
Én a legnagyobb tehernek érzem, ami férfi embert sújthat.
2021. jún. 19. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
48%
Azokhoz igen, akik tetszenek, mert mindig olyanok tetszenek, akik aranyosak, jó személyiségű lányok. Imádok hozzájuk odamenni, az sem érdekel ha nem tetszem nekik, mert kedvesek, és örülök h feldobhattam kicsit az önbizalmukat. (Normális, szelíd lányokhoz megyek oda, akik félénkebbek.)
2021. jún. 19. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nem, mert csak rövidtávú "csak ott csak most" a leggyakrabban. Utána eltűnnek. A nőknek az egyszeri inger a hajtóanyaguk.
2021. jún. 19. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
54%
nem, félek hogy igent mond, és utána foglalkozni kell vele
2021. jún. 19. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
75%

#8


[link]

2021. jún. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
10 évig toltam a netes társkeresőket. Elég volt, időpazarlás. Jelenleg utcán ismerkedni meg nincs kedvem/"bátorságom", mert a netes hülyeség lehúzta kicsit az önbizalmam. Kocsmába meg nem járok.
2021. jún. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!