Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti is igy szerettek ismerkedni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is igy szerettek ismerkedni, bele vagni?

Figyelt kérdés

Fent vagyok romeon,levelezgetek,levelezgettem egy ket fazonnal :) de azt utalom amikor a masik partner ilyen olyan kifogasokkal halogatja a szemelyes talalkozast.

En annak a hive vagyok hogy ha szimpatikusok vagyunk egymasnak minel elobb talalkozzunk szemelyesen,ugyis ott dol el minden es nem a hosszu chateles kozben.Tegnap is peldaul az egyik ferfivel irogattam,korombeli 45 eves ferfirol van szo.Azt irta hogy a kovetkezo 2 heten belul nem er ra mert sok a munkaja stb.Ezt nem hiszem el valakitol ha valoban akar talalkozni nem tud maganak fel orat szakitani,ez csak kifogas szerintem.Ti hogy vagytok az ilyen pasikkal??


2017. nov. 20. 21:58
 1/5 anonim válasza:
Aki kifogasokat keres az nem is akarja a dolgot ugy igazan... en is fentvagyok a planetromeon es szerencsere mar sok pasival talalkoztam es csak egy ketto volt kamus.
2017. nov. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Erdkes,kb 3 eve regisztraltom,eleg surun vagyok fent de meg nem sikerult szemelyesn senkivel talalkozni.A tegnap esti "fazon" nagyon bejott,azt mondta en is neki de amikor ratereltem a dolgokat egy szemelyes talalkozasra mar haritot.Ha ismerkedek,azt szeretem ha minel elobb talalkozunk szemelyesen egy italra,azt ugyis akkor ott dol el minden es nem hosszu levelezgezes utan.
2017. nov. 20. 22:07
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én meg azt nem szeretem mikor valaki azt nem tudja elfogadni, hogy valakinek kell egy kis idő.

Lehet, hogy te nagy találkozáspárti vagy, de ez elég erőszakos tud lenni.

Egyébként bármi oka lehet, hogy még 2 hétig nem jó neki, max nem akarja az orrodra kötni, mert nem vagytok olyan viszonyban.


Mindent leszámítva persze el tudom fogadni, hogy zavaró ha valaki csak halogat, ebben egyetérthetünk, de fölösleges általánosítani csak mert nem tudod elfogadni, hogy valaki nem olyan sebességgel éli meg az ismerkedést mint te.

Aztán persze lehet azt is mondani, akkor miért nem mondja meg őszíntén, hogy neki ez nem megy azonnal. Talán pont attól tart, hogy az olyanok mint te egyből passzolnák ha nem akar azonnal találkozni.

2017. nov. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem megemliteni,nem part keresek ha nem szexpartnert,ezt mindenki lathatja a profilomon.Ha valaki valoban akar valamit,azt nem hiszem el 2 heten belul nem tudna fel orat szanni egy talalkozasra,en inkabb masban latam annak az okat amiert valaki halogatja.
2017. nov. 20. 22:25
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen, az úgy sokat árnyal a képen. Nyílván kettőtökön múlik minden, ha ez így részedről nem vállalható akkor mondd meg neki és lépj tovább.

Vagy várd meg a 2 hetet, nem mondom hogy nem “pofátlan” , de ennyit ő is kérhet.

Te tudod mennyit ér neked ez az egész, mennyi fér bele.

Nyílván ez most így irritál, érthető okokból.

Akár meg is próbálhatod vele megbeszélni, hoy nincs-e itt másról szó, és hogy neked ez sok és úgy érzed ha szeretne meg tudná oldani.

2017. nov. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!